Major Koutný ze seriálu Policie Modrava si vesele vykračoval po náměstí, když zmerčil natáčecí štáb. Sledoval probíhající scénu a v tu chvíli ho všichni kolegové spatřili. Jakmile se zastavil záběr, seběhli se kolem něho, aby ho pozdravili a prohodili s ním pár slov. „Jdu jen tak kolem, jsem na procházce,“ odpověděl Satoranský na dotaz, kde se tam bere. „Najdeme vám hned roli! Co takhle ve smyslu – jdu právě jen tak okolo...?“ vtipkoval Dušek.

Jenže zjevně přestřelil, protože Satoranský sice s úsměvem, avšak důrazně odmítl! „Ani se mu nedivím,“ špitaly si mezi sebou dvě přihlížející dámy přibližně jeho věku: „Taková role je pro herce jeho velikosti přece nedůstojná...“ Trapnou situaci naštěstí zachránil Matěj Hádek (45), který se k němu hlásil jako k panu profesorovi. „Učil nás na konzervatoři, my ho milovali a on miloval nás! Dokonce nám nosil i banány nebo pomeranče,“ prozradil Aha! Hádek.

Předal žezlo, ale...

Na dlouhé procházky má teď Satoranský více času, protože coby major Koutný předal pomyslné žezlo Soně Norisové (47) alias kapitánce Janě Vinické. V právě natáčené nové řadě seriálu Policie Modrava má tedy minimum obrazů. „I když v téhle sérii odchází z klatovské kriminálky do důchodu, stejně dál zasahuje do děje,“ prozradil režisér Jaroslav Soukup (74).

Video: Mše za Hanu Maciuchovou (†75): Jak vzpomínal Jaroslav Satoranský?

Video
Video se připravuje ...

Mše za Hanu Maciuchovou (†75): Jak vzpomínal Jaroslav Satoranský? Hanka Höschlová

Fotogalerie
31 fotografií