Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 31°C

Kdo jsou bojovnice z nového klipu Ewy Farne? Kristýnu zavalil půltunový gril, Bára přišla o kus lebky

/
 • Co jsou zač ty ženy, co s Ewou Farnou vystupují v klipu Tělo?
  28. května 2021 ● 05:00

  Zpěvačka Ewa Farna (27) ve svém nejnovějším klipu Tělo opěvuje dokonalost ženského těla. Textem písničky upozorňuje na to, že ne všechna ženská těla jsou dokonalá, protože si leckdy prošla peklem. A nevynechala ani sama sebe, ukázala své břicho poseté striemi, které jí zůstaly po těhotenství. Kdo jsou ale ostatní dámy, které se nebály jít – doslova – s kůží na trh? Na sociální síti je nyní zpěvačka postupně představuje...

 • 1.

  Kristýna

  Dvaadvacetiletá Kristýna, která se pyšní nádhernými, dlouhými vlasy, přišla ke svým hrozivě vypadajícím popáleninám v zaměstnání. V kuchyni na ni spadl půltunový gril, rozžhavený na 400 stupňů, a na ruce a bříšku ji poznamenal popáleninami třetího stupně. Postupně podstoupila osm operací, památku na nehodu však na svém těle bude mít už navždy. Strach z místa, kde se jí úraz stal, prý ale nemá. „Dělám na stejném místě a nějaký gril vůbec neřeším. Mám tu práci ráda,“ prozradila Blesku.

 • 2.

  Bára

  Mladá maminka Bára měla doma roční dcerku, když jí lékaři zjistili vzácný druh rakoviny. Z nenápadné bulky na spánku se vyklubal vzácný vazivový nádor. Prodělala náročnou osmihodinovou operaci. „Byl mi odstraněn z temporální části hlavy nádor včetně části lebky, kůže, svalů, čelistního kloubu, části vnitřního ucha, a zároveň mi do vzniklé díry byla našita část širokého svalu zádového a kus nové kůže,“ popsala Bára Blesku celý náročný proces. Brzy po operaci navíc zjistila, že je znovu těhotná, a díky včas odhalené vážné diagnóze se dnes raduje z dvou zdravých potomků.

 • 3.

  Katka a Lucka

  Katka a Lucka mají podle slov Ewy Farné těla, která nesou nové životy. Obě jsou totiž těhotné a obě během jiného stavu pořádně přibraly, což se notně podepsalo na jejich kůži – objevily se na nich strie. Tento kosmetický strašák všech žen (a mnohdy i mužů) -  drobné jizvy na pokožce, vzniká reakcí na náhlé změny váhy. Objevují se jak na bříšku, tak i na bocích či na ňadrech dospívajících dívek. „Projekt ‚Tělo s příběhem‘ ukazuje nejen ženám po porodu, že změny na jejich těle jsou přirozené,“ vysvětluje Ewa na instagramu.

 • 4.

  Ewa

  Právě strie jsou problémem, co trápí i samotnou zpěvačku. „Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou. Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jezení a začala se podvědomě obalovat, abych uchránila to nejkřehčí vevnitř,“ popisovala Farna, která lásku ke svému tělu znovu nalezla až díky synkovi Artušovi (v červnu 2). Brunetka s česko-polskými kořeny, která byla známá svými váhovými výkyvy, se za strie, co vznikly jak jejím tloustnutím, tak i hubnutím, ale i během těhotenství, však dnes již nestydí. Ve svém klipu je klidně všem ukázala…
 • 5.

  Galerie

  Tento projekt je rozhodně chvályhodný. V pozoruhodném klipu je například k vidění také slečna s umělým vývodem tlustého střeva, jiná s jizvami po operacích, další s protézou místo pravé nohy a tak dále. „Song je o přijetí změn na těle, na které vliv nemáme. A něco tuším, že do budoucna (všichni budem stárnout, že jo) mi ta písnička vždycky připomene, že je důležité přijímat to, čím se mi život na těle podepíše,“ dodala na sociální síti Ewa.

  VIDEO: Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl!

  Video
  délka: 01:33.59

  Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl! David Turek, Aleš Brunclík

  Fotogalerie
  33 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

donypan: Žena je úžasná bytost stojí za to ochraňovat ji,hýčkat ji,milovat ji ona nám to stokrát vrátí.

(28. 05. 2021 10:32)

wenzel_kalous: Vorvani patří mezi nejrozšířenější druhy na světě. Jsou relativně hojní od arktických vod až k rovníku. Populace je hustší při kontinentálním šelfu a kaňonech, pravděpodobně díky snadnějšímu shánění potravy. Vorvaně lze nalézt i v nehlubokých vodách při břehu, ale jen pokud zde kontinentální šelf není příliš malý.

(28. 05. 2021 10:22)

verka1: Slovo la.se.rem je vulgární??

(28. 05. 2021 08:24)

verka1: Silné ženy 👍
Především je to naše tělo a ať se každý podívá na svoje tělo, jak vypadá. Kritizovat umí každý 👎
Něco se dá v dnešní době odstranit la***m.

(28. 05. 2021 08:23)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy