Úterý 28. listopadu 2023
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo, sněžení 1°C

Odvážná Ewa Farna tělem po porodu motivuje: Strie na břiše a výkyvy na váze!

/
 • Ewa Farna v klipu Tělo ukázala následky těhotenství - strie na břiše
  Aktualizováno - 27. května 2021 ● 09:50
  27. května 2021 ● 05:00

  Zpěvačka Ewa Farna (27) ve svém novém videoklipu Tělo šla s kůží na trh. A to doslova. Textem písničky upozorňuje na to, že ne všechna ženská těla jsou dokonalá, protože si leckdy prošla peklem. Sama ukázala břicho se striemi, které jí zůstaly po těhotenství. 

  Těhotenství dá zabrat každému břichu ženy, ale ne všem se podaří dát ho do původního stavu. Ewa Farna nějaké to kilo po porodu syna Artuše shodila, ale jizvy na pokožce, které vznikají jako přirozená reakce na náhlou změnu objemu lidského těla, zůstaly. A ty právě zpěvačka ukázala, aby dodala odvahu ženám s podobným problémem nebo i s jinými nedostatky. V klipu Tělo se tak objevují dívky, které měly popáleniny, jizvy po operacích, popraskané břicho ve vysokém stupni těhotenství, nebo dokonce i propadlinu v hlavě způsobenou odebráním kusu lebky. 

 • 1.

  Videoklip Tělo

  Song je o přijetí změn na těle, na které vliv nemáme. A něco tuším, že do budoucna ( všichni budem stárnout, že jo) mi ta písnička vždycky připomene, že je důležité přijímat to, čím se mi život na těle podepíše. Děkuju všem neuvěřitelným holkám, které se nebály jít doslova s kůží na trh! Jsem Ewa a #poslouchámtělo,“ přiznala zpěvačka. 

 • 2.

  Strie

  Ve videoklipu Ewa ukázala nejenom vnady po kojení syna, ale i hluboké jizvy, tzv. strie, na břiše po těhotenství. 

 • 3.

  Titulní strana Diety

  Chci vám říci, že jsem se vždy snažila zdůraznit, že skutečnost, že nemám 50, nebo dokonce 60 kg, neznamená, že nemám právo být zpěvačkou, ani se objevovat na obálkách časopisů. A dokonce to ani neznamená, že vedu nezdravý životní styl!“ vysvětluje Ewa, která se letos objevila na titulní straně magazínu Dieta. 

 • 4.

  Z dívky na ženu

  Zpěvačka si před časem posteskla, že by si přála, aby trend, kdy se nehledí na kila navíc, fungoval i v době, kdy dospívala. „Ach, kdyby tento trend vládl před několika lety, pravděpodobně bych se nedočkala takového lynčování, co jsem zažila za ta léta, když jsem se měnila z dívky na ženu,“ napsala na facebooku v polštině k fotce v hnědém body. 

 • 5.

  Konec hladovek a diet

  Získala jsem k tělu obdiv jako nikdy a chci se o něj láskyplně starat a milovat ho takové, jaké je,“ říká Ewa v rozhovoru pro březnové vydání měsíčníku Dieta. Rovněž prozradila, že už dávno žádné diety a hladovky nedrží, ale víc poslouchá tělo a hlavu. 

 • 6.

  Vosí pas

  Letos po novém roce zpěvačka ukázala ploché břicho a opět se postarala o rozruch. 

 • 7.

  Přesýpací hodiny

  Ewa má prostě tělo jako přesýpací hodiny - boky a prsa, ale pas štíhlý jako vosa. 

 • 8.

  Stehýnko

  Před koncertem Ewa vystrčila na své fanoušky stehýnko. Fanoušci její tělo a hlavně odvahu milují. 

 • 9.

  Těhotenství

  V roce 2019 přivedla na svět syna Artuše. Vystupovala až téměř do porodu. S obřím břichem to ale i tak rozjížděla, jako by ho neměla. 

 • 10.

  Upřímná zpověď

  To, že s manželem Martinem Chobotem čekají miminko, prozradila ve videoklipu, který byl velmi dojemnou zpovědí jejího života. 

 • 11.

  Maskování pruhy

  Ewa Farna dokáže vhodnými outfity velmi dobře maskovat nedokonalosti. Svislé pruhy na kostýmu ji vizuálně zeštíhlily. 

 • 12.

  Nadupaný dekolt

  Ženské tvary se Ewě odrazily i v poprsí, což nikdy není na škodu. Nadupaný dekolt leckdy upoutá víc než nedokonalé pozadí. 

 • 13.

  Usedlé modely nebrat

  I když nemá 90-60-90, rozhodně se Ewa Farna neobléká do pytlů. Naopak, čím výstřednější, tím lepší. 

 • 14.

  Čáry máry s postavou

  Zpěvačka se svým tělem čaruje jako kouzelník. Jeden den vypadá jako boubelka, druhý den je šik a štíhlá, a klidně vyrazí na akci v minisukni. 

 • 15.

  Boky jako skříň

  Když byla Farna pod mediálním tlakem, tak se rozhodla své boky jako skříň zpopularizovat a nazpívala písničku s textem - Mám prostě od Pánbíčka boky jako skříň, jako skříň co naplat, když k tomu ráda jím, ráda jím, co naplat. O liposukci vím, dobře vím, však za plat si život osladím, osladím. 

 • 16.

  Dívenka v cibuláku

  Na jednom předávání Andělů se Ewa objevila v minišatech s cibulákovým vzorem a opět byla středem pozornosti. Ukázala štíhlé nohy a zase byl na čas klid. 

 • 17.

  Cizí sukně na stehně

  Před jedním koncertem v Polsku si v šatně pokusila obléct sukni tanečnice, ale byla jí jen na jedno stehno. Ewa si prostě ze sebe umí vystřelit. 

 • 18.

  Černý overal

  V černém overalu opět zamaskovala nedokonalosti. Navíc rozevláté vlasy a perfektní make-up z Ewy dělají kočku. 

 • 19.

  Růžová sexbomba

  Modelkovské míry nemá, ale těžkou hlavu si z toho nedělá. V obepnutých růžových šatech se jí rýsují boky, zadek i břicho, ale nikomu to nevadí. 

 • 20.

  Hubená jako lunt

  Na jednom vystoupení v Polsku se blýskla v modrém modelu odhalujícím záda a parádní figurou. 

 • 21.

  Pokus o tělocvik

  Před lety se pokoušela cvičit, ale dlouho jí to nevydrželo. Ewa je prostě žena s tvary a nemá smysl to hnát přes čáru. 

 • 22.

  GALERIE

  Fotogalerie
  53 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

ginkognito: Bože, proč se na to nevykašle! Tím, že se ukazuje, jen dokazuje, že jí vadí, že je taková jaká je a chce získat podporu ostatních škaredých bab. Taky su škaredá baba, ale tím, že se nikde nevystavuju a umím se obléci, si každý myslí, že jsem dokonalá kočka!

(27. 05. 2021 19:10)

donypan: Ewa je kus nádherný ženský a je jedno jest-li je momentálně štíhlá,plnoštíhlá ,boubelka.tak to prostě je.

(27. 05. 2021 12:34)

IngKecner: A potom se právě ukáže, zda je láska partnera dost kvalitní.

(27. 05. 2021 10:40)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy