Jak se ukázalo, vždy je to o výběru oblečení a póze na fotce. Na posledních fotkách z online koncertu na Žižkovské věži vypadá Ewa Farna zase tak, jak ji známe. Postava a la přesýpací hodiny vynikla ve sportovním kostýmku –⁠ mini sukně a krátká bunda z kolekce zpěvačky Beyoncé (39). 

Škoda jen, že si oblíbila kozačky do půl stehen, které nekopírují tvar jejích nohou, ale vypadají jako rybářské holínky. Zbytečně tak její nohy připomínají dva sloupy, což ale není ani tak její chyba jako jejího stylisty.

Naštěstí Ewa si ze svých nedostatků nic nedělá. „Obávám se, že kdyby na mém místě stála labilnější holka, která nemá zázemí rozumné rodiny, můj životní vývoj ji v lepším případě rozhodí a v horším sejme, a tak jsem to jistila psychohygienou,“ řekla v rozhovoru pro Reportér Magazín.

VIDEO: Bude vdaná Farna stále Farna? Mám nové jméno! Beru si to manželovo!

Video
délka: 02:43.12
Video se připravuje ...

Bude vdaná Farna stále Farna? Mám nové jméno! Beru si to manželovo! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Ve křehkém pubertálním období jsem vyrůstala na očích dvou národů, a tak mě zajímalo, jestli se ta zátěž neodráží v psychice. Poznávání a opečovávání duše nemůže být na škodu,“ řekla v časopise Reportér Farna, které s komplexy pomohly terapie. 

Během terapií jsem strach překonala, příběh ukončila, čestně jsme se vydaly každý svým směrem a za to jsem dodnes vděčná. Podle mě platí, že člověk by se měl naučit být sám, aby mohl být s někým, protože jinak s někým bývá proto, že se bojí být sám, a to přece není v pohodě, ne? Takže terapie mě nejspíš naučila klást si správné otázky,“ dodala.

VIDEO: Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl!

Video
délka: 01:33.59
Video se připravuje ...

Ewa Farna poprvé na módní přehlídce: Jsem pyšná na svůj styl! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií