Narozeninový víkend měl Slováček doslova natřískaný. „V pátek jsem se vrátil z velice příjemného výletu do Jerevanu, hned jsem jel do Brna, kde jsme s partou muzikantů slavili nedožité sté narozeniny Gustava Broma, a odtamtud pak zase do jižních Čech na chalupu k Lucii,“ prozradil Blesku spokojený muzikant.

Narozeniny chtěl s Gelemovou oslavit i poté, co vyšlo najevo, že už nejsou partneři, ale pouze přátelé. Malířku totiž nadále považuje za důležitou součást svého života. Aby ne, když spolu chodili sedm let.

„Luciina maminka mi upekla dort, Lucie druhý, a ještě k tomu skvělý koláč. Dali jsme si šampaňské, šli spolu na procházku, byl to moc krásný den,“ pochlubil se Slováček, který dokonce natočil video, ve kterém potvrdil, že stojí za dřívějším prohlášením Gelemové o jejich klidném rozchodu.

VIDEO: Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou

Video
Video se připravuje ...

Felix Slováček oslavil 78. narozeniny: Podpořil expartnerku Gelemovou Instagram

„Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ uvedla malířka.

Slováček už byl v pondělí brzo ráno opět na cestě. „Jedu do Kladna, kam pravidelně chodím do kyslíkové komory,“ prozradil Felix, kterému komora pomáhá zvrátit horšící se citlivost uší. V úterý pak bude muzikant slavit s dcerou Aničkou (25) a synem Felixem jr. (37).

Fotogalerie
57 fotografií