Zdeněk Podhůrský je znám především z televizních obrazovek jako herec či jako dabér, talent mu však nechybí ani pro fotografování, hudbu, literaturu… a věnuje se také odkazu svého otce, architekta, výtvarníka a autora loutkových Broučků Zdeňka Podhůrského staršího (†61). Právě vliv jeho umělecky založeného otce je cítit v domě, který herec sdílí se svou o 37 let mladší přítelkyní. Kdo by totiž čekal hypermoderní bydlo, ten bude zklamán. Domek ve čtvrti Přední Kopanina je útulným místem plným mnoha obrazů, fotek a loutek, a také se starožitně vypadajícím nábytkem.

Velmi rustikální kuchyň je spojená s jídelnou barem, u kterého nechybí ani ty správné barové židličky a skleničky visící seshora, podobně jako v lepších podnicích. Jídelně dominuje veliký stůl a krb, v obýváku zase hraje prim nádherný obrovský lustrem, pod nímž je velký gauč. Na zdi nechybí plazmová televize. Dechberoucí je i kamenem obložená koupelna s rohovou vanou se zabudovanými tryskami, takže si herec a jeho přítelkyně mohou po náročném dni dopřát pořádnou bublinkovou koupel. Nechybí hercova pracovna, kde jsou jeho fotografie či kytara, na kterou si frontman kapely Underhill rád zabrnká. Na zahradě nechybí posezení naprosto ideální pro grilovačky za teplých letních večerů, bazén, který se bude v horkém počasí hodit.

VIDEO: Zdeněk Podhůrský: Ještě jsem nepotkal ženu, která by si troufla vybrat víno v restauraci

Video
Video se připravuje ...

Zdeněk Podhůrský: Ještě jsem nepotkal ženu, která by si troufla vybrat víno v restauraci Adam Balažovič

Když Podhůrský ukazoval Blesku své království v srpnu 2014, vysloužilo si od nás přídomek staromládenecký brloh. Jak se můžete přesvědčit v naší galerii, jeho domek plný nevšedních relikvií připomínal spíše skladiště plné roztodivného harampádí. U stolu, na němž ležel místo ubrusu koberec, byla každá židle jiná, a stejně tak se zde člověk rozhodně nenapil ze stejné sklenice na víno. Herec měl i vlastní „chlapskou trucovnu“, tedy dílnu, v níž se nejspíš nikdo nedokázal vyznat bez plánku. Poté, co do chodu jeho domácnosti zasáhla něžná dámská ruka, je však všechno jinak. Ostatně posuďte v naší galerii!

Fotogalerie
41 fotografií