I když strýc Vojtěcha Bernatského dodržoval veškeré nařízení a chránil se, jak to jen šlo, stejně se virem covid nakazil. 

Po velkém boji s covidem odešel úžasný brácha mojí maminky a náš skvělý strejda Jenda. Byl pro mě vždycky jedním z největších a nejsilnějších chlapáků jaké jsem znal. Zocelený voják a bodrý Moravák, nejlepší kuchař široko daleko. Byl naprosto zdravý a v plné síle,“ napsal na sociální síť před deseti týdny moderátor. 

Bohužel se zdravotní problémy nevyhnuly ani jeho milovanému otci Vojtěchovi (77). „Doslova bych řekl, že to bude dřina. Ale ty to zvládneš, taťuro! Moc Ti věřím. Jak říká moje sestřenice Raděnka: Kruciš, proč je to stáří tak nespravedlivé?“

VIDEO: Lejla Abbasová popsala boj dcery s dvěma zákeřnými nemocemi: Sestřelilo ji to!

Video
Video se připravuje ...

Lejla Abbasová popsala boj dcery (3,5) s dvěma zákeřnými nemocemi: Sestřelilo ji to! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Člověk prožije celý svůj život a na závěr by měla být nějaká odměna... Radost, slavnost, zasloužená pohoda nebo sladká tečka. Ale i když se objeví nečekané a pořádně vysoké překážky, vždycky stojí za to zabojovat,“ napsal Vojtěch k fotce z nemocnice, kde je jeho táta hospitalizovaný. O jakou chorobu se jedná, ale nespecifikoval.

Vojtovi rodiče jsou rozvedení, maminka Marie Šrámková (72) přes deset let žije s novým partnerem ve Švédsku a možná i díky tomu vypadá neskutečně mladě.

Fotogalerie
39 fotografií