Rozvádějící se modelka Hana Mašlíková se kromě čivavy Danteho, teriérky Rozinky a louisianského leopardího psa Draga stará o dalšího pejska. „Po 4 letech se vracím k dočasné péči o týrané, vyhozené nebo zachráněné pejsky z množíren, kteří dost často zažívají peklo na zemi, které si umí málokdo představit,“ svěřila se totiž na sociální síti plavovlasá sexbomba. Má s tím už zkušenost z minula: této záslužné práci, která pomáhá útulkům a různým jiným psím depozitům, se věnovala ještě před narozením syna Andrease (3), jehož má s MMA bojovníkem Andrém Reindersem (40). „Vracím se k tomu až teď, když je Andreasek větší.“

Chlapeček podle ní prý už nyní dokáže pochopit, že je pejsek u nich „jen na návštěvě“, a že poté, až se začne cítit lépe, najde například znovu důvěru k lidem nebo se jinak psychicky či fyzicky vyléčí, jejich rodinu opustí a půjde k novému páníčkovi. „Zároveň už je ve věku, kdy s těmito pejsky zachází opatrně a dokáže je zahrnout takovou láskou, že mám slzy v očích, když vidím, jak miluje zvířata a chová se k nim s obrovskou úctou,“ dodala Mašlíková a svá slova ilustrovala skutečně dojemným snímkem, na němž se malý Andreas mazlí s jezevčíkem. Ten u nich našel domov jako první.

VIDEO: Nový muž v životě rozvádějící se Mašlíkové: Co o něm řekla?

Video
délka: 05:00.92
Video se připravuje ...

Nový muž v životě rozvádějící se Mašlíkové: Co o něm řekla? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

„Nelinka, fenka jezevčíka, kterou nelze jinak popsat než BOŽSKÁ. Nelince je 5 let a její předchozí majitelé se jí přišli zbavit na veterinu. Nerozumím a nechápu, jak se někdo tak skvělé holčičky mohl chtít zbavit. Je veselá, má obrovské srdce a pro člověka by kvůli oddanosti umřela. Miluje děti a s naší teriérkou Rozinkou nemá problém jíst z jedné misky. I když jí nikdy nikdo moc neučil poslušnosti, je velmi učenlivá. Má moc ráda dlouhé procházky. Nejde ji nemilovat a já si pro ni přeju tu NEJ milující rodinu nebo páníčka, který ji už neopustí,“ napsala na instagram Mašlíková. A není pochyb, že s takovouhle reklamou nebude mít fenečka o nové páníčky, kteří jí dají druhou šanci, nouzi!

Za svůj dobrý skutek se modelka dočkala celé řady pochvalných komentářů. „Jste skvělá, je boží, co děláte,“ psaly jí nadšené fanynky. Svým lajkem ji ale ohodnotila také herečka Alice Bendová (47), modelka Kateřina Průšová (37), moderátor Vojtěch Bernatský (46), herec Jan Antonín Duchoslav (55) nebo zpěvák vystupující se skupinou Monkey Business Matěj Ruppert (43). Těch všech se dotklo u srdíčka nesobecké rozhodnutí známé modelky a bývalé moderátorky Snídaně s Novou, která na pár dní či týdnů poskytne milující náruč jedné psí dušičce, co má podle Haniných followerů „v očích zapsáno hrozně moc smutku“. Jak se zdá, Hana Mašlíková nemá jenom krásnou tvář a dokonalou postavu, ale i dobré srdce!
Fotogalerie
52 fotografií