Rusovlasá herečka Anna Geislerová si za poněkud neobvyklých okolností plní jednu ze svých největších hereckých tužeb - účastnit se zahraničního natáčení. Většinu času nyní tráví v Anglii, kde se právě nachází, čímž se nejspíš vysvětluje, proč se nemohla osobně dostavit na předávání cen Český lev, přestože byla nominována za svůj výkon ve snímku Havel. Jenže většinu dne je v povinné samoizolaci, sama na hotelovém pokoji. „Zvláštní, velice zvláštní zážitek,“ svěřila se na sociální síti svým příznivcům herečka.

„Jsem tu. Za zvláštních okolností se mi plní sen, že točím v Anglii, a k tomu mám tolik času. Je to jistý druh luxusu,“ domnívá se Geislerová, podle níž je jejím „jediným dobrodružstvím ranní cesta pro kávu k automatu“. Chvíle volna tráví poměrně pasivně. „Učím se texty. Koukám z okna. Kamarádím se s racky. A vybavila jsem se opravdu prozíravě luxusním pyžamem, trenchcoatem (chodím v něm pro kávu) a teplými, ovšem elegantními bačkorkami. A za okny je svět…“ stýskala si. Ve svých instastories se alespoň prochází prázdnými chodbami místa, kde je ubytovaná.

Jen jedna věc je ovšem i v dobách koronavirových, kdy jsou i zahraniční produkce notně svazovány všemi možnými i nemožnými opatřeními, neměnná: „Čas v karavanu je všude stejný,“ zdůraznila sympatická Aňa s nadsázkou své „moudro dne“.

VIDEO: Geislerová na premiéře filmu Havel: Olgu jsem si pouštěla v dokumentech.

Video
délka: 03:44.88
Video se připravuje ...

Geislerová na premiéře filmu Havel: Olgu jsem si pouštěla v dokumentech. Hana Hoschlová, Lukáš Červený

Geislerová, přestože má vystudovanou pouze základní školu, se ve velkém světě nikdy neztrácela: Už jako teenagerka pracovala jako modelka v Miláně, později udělala kariéru u filmu, a zazářila dokonce v několika anglicky hovořících filmech. Mezi její největší úspěchy se bezesporu řadí jedna z důležitých rolí ve filmu Anthropoid, kde se objevila po boku dvou slavných hollywoodských krasavců Jamieho Dornana (38) a Cilliana Murphyho (44). Jaký film vzniká nyní, to se ještě musíme nechat překvapit.

VIDEO: Aňa Geislerová na Českém lvu: Kam schovala všechny své ceny?

Video
délka: 01:15.76
Video se připravuje ...

Aňa Geislerová na Českém lvu: Kam schovala všechny své ceny? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
69 fotografií