V pořadí třetí těhotenství se nevyvíjí tak, jak by si bývalá reality hvězdička představovala. Doktoři jí kvůli rizikovému průběhu nařídili klid a v podstatě zakázali veškerý pohyb mimo domov. „Abych řekla pravdu, pro mě je to skoro za trest. Jsem zvyklá na to být aktivní, trajdat venku v přírodě, řádit s dětmi a teď abych celé dny do konce těhotenství 'skoro ležela',“ stěžuje si na instagramu.

Ornella zmínila připomínku svého manžela Josefa Kokty (63), podle něhož je být zavřená doma stále lepší varianta, než odbytí rizikového těhotenství v porodnici, což by se jí určitě nelíbilo. Omezenou alternativu procházek tak dle rady své milované polovičky nalezla na jejich zasněžené zahradě, kde s malým Svenem proráží nadýchané sněhové závěje.

Video: Ornella Koktová s manželem o rizikovém těhotenství: Interupce jedině když...

Video
délka: 05:28.76

Ornella Koktová s manželem o rizikovém těhotenství: Interrupce jedině, když... David Turek

Ornella přitom znovu otěhotněla pouhé tři měsíce po narození Svena. „Těhotenství nebylo vůbec plánovaný, já jsem byla hodně v šoku. Pepa se s tím sžil rychle,“ vykládala modelka před pár měsíci Blesku. Obě děti přišly na svět císařským řezem a nejinak tomu bude i u třetího.

Doporučuje se ale, aby mezi těmito chirurgickými zásahy byl rozestup minimálně dva roky, aby se rána v děloze dostatečně zahojila, což se v tomto případě nedodrželo. Z toho důvodu je Ornellino těhotenství pokládáno za rizikové.

VIDEO: Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti!  

Video
délka: 27:20.88
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Ornella Koktová znovu v tom: Těhotenství je rizikové, s Pepou mluvíme o smrti! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
64 fotografií