U Jitky není zvykem, že své fanoušky na sociální síti zanedbává. Naopak je velmi ráda informuje a zároveň baví svým soukromím s finským fotbalistou Timem Sparvem. Loni fešák ze severu přestoupil do řeckého klubu a modelka ho tak následovala. Dokonce v Řecku přivedla na svět jejich první dítě, dceru Leah Elissu. Ale od jejího příchodu na svět se kráska na sítích neozvala. 

„Ahoj Jíťo, doufám, že je vše v pořádku a jen si užíváte malou princeznu. Těším se, až s námi budeš sdílet nějakou fotečku,“ strachuje se jedna ze sledujících Nováčkové. „Dobrý den, napište prosím něco. Mám o vás strach, když se tak neozýváte,“ píše další. Právě tyhle a další dotazy Jitka zveřejnila na svém profilu a hromadně na ně odpověděla. 

VIDEO: Youtuberka Jitka Nováčková leze svým kolegům do soukromí!

Video
délka: 03:49.72

Youtuberka Jitka Nováčková leze svým kolegům do soukromí! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

JSME V POŘÁDKU. Omlouvám se a děkuji Vám všem moc za zprávy a za starost. Dnes je Leušce 15 dní. Musím zaklepat, šestinedělí společně zvládáme dobře, i když ji, asi jako každé miminko, provází malá velká trápení. Já málo spím, ale pak ji uvidím a jakoby spánek ani nebyl třeba. Tim je za posledních sedm dní už čtvrtý den na zápasech, takže teď to zvládáme samy dvě. Když je ale doma, maximálně mi pomáhá. Jsme parťáci. Nevyspalí parťáci. Všichni tři,“ píše kráska, která holčičku přivedla na svět předčasně. 

A proč se zatím nezvládám nijak ozývat? Protože bohužel naše šestinedělí není jen o miminku, ale o tom, že se 'pereme' s papíry (rodné listy, apostily, otcovství, příjmení...), zavřenými obchody, situací s covidem, řeckou 'maňana' mentalitou a s tím, že máme rodiny a přátele, kteří by nám jinak mohli pomoci, tak daleko. Proto v mezičasech řešíme nutnosti a nezbývá energie a čas na to, abych Vám mohla všechno konečně povyprávět, i když bych tak ráda,“ pokračuje Jitka. Věříme, že rodinka už brzy vše vyřídí a najede do klidnějších kolejí.

VIDEO: Misska Jitka Nováčková bydlí v šatně! Ale k příteli se stěhovat nechce

Video
délka: 02:20.82

Misska Jitka Nováčková bydlí v šatně! Ale k příteli se stěhovat nechce Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
56 fotografií