Slovenská herečka Zuzana Norisová ve filmu Rebelové zamotala hlavu nejednomu muži. Její drobná postava a blond vlasy byly vzorem křehkosti a něžnosti - až později herečka přiznala, že kvůli Terezce drasticky hubla a několik dní třeba vůbec nejedla, což se nakonec podepsalo i na jejím zdraví. Například se jí začaly hrozně kazit zuby. „V té době jsem měla třeba jedenáct zubních kazů najednou, protože jsem prostě do těla nedostávala žádné živiny. Na plátně to ale vypadalo dobře. Někdo se hubený narodí, já jsem holt hubená, když nejím,“ svěřila se pak s odstupem času Blesku.

Roli, která z ní ze dne na den udělala hvězdu, ovšem moc ráda neměla. „Měla jsem s tím filmem dřív trošičku problém, jak toho bylo všude plno, v rádiích neustále hráli Pátou a Š š š… Měla jsem pocit, že už musím každýho otravovat. Viděla jsem na sobě jen chyby a štvalo mě, že jsem s tím moc spojovaná...“

Norisová je dnes šťastně zadaná žena: Dlouhá léta již tvoří pár se slovenským hercem Ondrejem Kovaľem, jehož si čeští diváci jistě okamžitě vybaví coby pohledného písničkáře Maxe v komedii Účastníci zájezdu, který se na dovolené u moře snažil popasovat s chybějící inspirací. Spolu mají dcerku Julii, která v únoru oslaví své osmé narozeniny, a očekávají další přírůstek do rodiny. Těhotenství se herečce podařilo v době koronavirové pandemie úspěšně utajit až do osmého měsíce.

Jiný stav Norisové, co zářila v předposlední řadě show Tvoje tvář má známý hlas, vyšel najevo díky jejímu působení v show Miluji Slovensko na RTVS. Na její těhotenské bříško měli navíc neustálé narážky její spoluhráči ze soutěžního týmu: Právě partner Ondrej a její sestra Soňa Norisová (47), která se proslavila v seriálech Policie Modrava či V.I.P. vraždy.

VIDEO: Hvězda Rebelů Zuzana Norisová: Kvůli Tváři přijde o rodinu!

Video
délka: 01:35.55
Video se připravuje ...

Hvězda Rebelů Zuzana Norisová: Kvůli Tváři přijde o rodinu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Přitom je pravdou, že se o jejím požehnaném stavu zmiňoval už režisér Filip Renč (55), jenž plánuje (znovu)uvedení Rebelů na divadelní prkna, tentokráte Hudebního divadla Karlín. Režisér, jehož aktuálně vysílaná Hlava Medúzy na ČT1 nyní v divácích vyvolává rozporuplné pocity, se už v létě netajil svým přáním dostat do muzikálu i herce, co hráli v jeho filmu. Jenže většina z nich ho prý odmítla - ze „staré gardy“ nakonec přislíbil účast pouze Jan Révai (46).

„Ano, sháněl jsem původní herce, ale do těch starších rolí, protože jsou samozřejmě o dvacet let starší. Ale všichni mají nějaké závazky, případně jsou v očekávání,“ posteskl si Renč na tiskové konferenci. Nikomu tehdy ovšem nedošlo, že zmínkou o těch „v očekávání“ odkazuje zrovna na Zuzanu, s níž měl v době natáčení Rebelů údajně pletky... Než se zakoukal do její herecké kolegyně Alžbety Stankové (41).

Spokojený partnerský život je ovšem na Zuzaně vidět, jelikož působí skutečně velice šťastně. A i když možná za těch dvacet let, co se proslavila na stříbrném plátně, přibyla nějaká ta vráska, a teď v těhotenství i nějaké to kilečko navíc, pořád jí to ohromně sluší. Ostatně, podívejte se do naší galerie a posuďte sami, jak přívětivý byl čas k téhle sympatické Slovence...

VIDEO: Jak o druhém dítěti mluvila Zuzana Norisová v roce 2014? Potřebuju se aspoň půl roku vyspat!

Video
délka: 02:32.48
Video se připravuje ...

Zuzana Norisová: Potřebuju se aspoň půl roku vyspat, pak na to můžeme znovu hupnout. Adam Balažovič

Fotogalerie
48 fotografií