Profesi modelky chtěla už dávno pověsit na hřebík, ale stále dostávala nabídky na práci, a to hlavně ze zahraničí. A tak Petra Friedlová dál fotila snímky, na kterých leckdy neměla nic na sobě. A nejednou zapojila i svého tehdejšího partnera Martina Pouvu. Před deseti lety se společně svlékli v ateliéru a nafotili akty jako vzpomínku na mládí.

„Pro Petru to nebylo nic nového, pro mě ano. A věřte, že to byla hrůza, opravdu únavné. Fotilo se asi šest hodin, každá pozice snad padesátkrát. S výsledkem jsem ale spokojený, jsou to hezké obrázky,“ přiznal tehdy Blesku moderátor. „Má to být hezká památka. Až zestárneme, budeme se na to dívat a říkat si, jak jsme byli pěkní,“ dodal tehdy někdejší moderátor Sportovních novin a současná tvář hlavní novácké zpravodajské relace.

VIDEO: Moderátor Martin Pouva se rozhoupal! Chystá druhou svatbu!

Video
délka: 01:27.69

Moderátor Martin Pouva se rozhoupal! Chystá druhou svatbu! David Turek, Petr Soukup

Ale teď mu asi zbyly jen ty zarámované fotky, protože s Petrou už pár netvoří. „Vlastně se mezi námi nic nestalo, jen jsme přišli společně na to, že se už nemilujeme, pouze se máme rádi. Řešení se nabízelo samo. Zůstat kamarádi a nepokazit to vztahem,“ prozradil Blesku Pouva. Jeho slova potvrdila i Petra.

„Už spolu nejsme rok a neměli jsme potřebu to nikomu říkat. Ale asi už nastal ten pravý čas. Tušení o tom neměli ani kamarádi, ví to jen nejbližší rodina.“

VIDEO: Moderátor Martin Pouva: Se ženami se žít nedá!

Video
délka: 01:42.42

Moderátor Martin Pouva: Se ženami se žít nedá! Blesk TV

Fotogalerie
31 fotografií