Inna Puhajková má zřejmě na sportovce smůlu, nevyšel jí vztah s hokejistou Jaromírem Jágrem (48), ani s fotbalistou Petrem Tlustým (34), a tak vsadila na manažera ve vysoké funkci. Jiří Rákosník je ředitelem marketingu online supermarketu a před ním byl ve stejné funkci v nizozemském pivovaru. 

A jelikož moderátorka u svého ex Petra Tlustého bydlela, po rozchodu si musela sbalit své saky paky a jít o dům dál, přistihli ji při tom paparazzi webu Expres.cz. To se jí povedlo, protože už u Jiřího přebývá! 

VIDEO: Inna Puhajková na Plese jak Brno: Měla jsem smolný den! Co se dělo?

Video
délka: 01:29.08

Inna Puhajková na Plese jak Brno: Měla jsem smolný den! Co se dělo? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Podle fotek, které má Rákosník na sociální síti, je zřejmé, že má v oblibě asijskou kulturu a samozřejmě hokej. Rád si amatérsky zabruslí a zahraje zápas. Takže i v tomhle směru to jsou pro něj body navíc, protože Inna má ke sportu blízko a velmi ráda zápasy sleduje. Hodně kamarádek má mezi manželkami hokejistů, přece jenom s Jágrem prožila sedm let. 

Podle informací Blesku měl být Rákosník v době, kdy pracoval pro pivovar, ženatý, ale je možné, že se rozvedl a jeho náruč je bez překážek otevřená pro Innu...

VIDEO: Puhajková v limuzíně Blesku vzpomínala na Jágra! Jak vidí jeho rozchod s Kopřivovou?

Video
délka: 07:40.23

Puhajková v limuzíně Blesku vzpomínala na Jágra! Jak vidí jeho rozchod s Kopřivovou? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
50 fotografií