Diváci televize Prima ji včera viděli v seriálu Slunečná jako ostrou Emilku, která si s puškou přišla pro štěňata. Když přijala roli, zajímalo ji pochopitelně, zda se při natáčení potká se svým synem Janem, který představuje bratra Tonyho neboli Romana Tomeše (32). „Honzík mě moc neinformuje, co točí. Setkání se nepovedlo, ale žertem jsem říkala, aby mi ještě něco napsali, abychom měli šanci se před kamerou potkat,“ svěřila usměvavá Mária.

Její druhý syn není hercem. Odmala ho přitahovaly florbal a cestování. Jiří vystudoval Management sportu na Univerzitě Karlově v Praze. Absolvoval také půlroční studijní pobyt v Řecku na univerzitě v Komotini a procestoval řadu oblastí v Řecku, Bulharsku a Turecku. Již během studia působil jako delegát na řeckých ostrovech, po ukončení vysoké školy pracoval deset let jako produktový manažer pro tuzemské i mezinárodní cestovní kanceláře.

Táta zemřel v říjnu

Mohlo by se říct, že u Dolanských hrála s výjimkou Jirky celá rodina. V říjnu zemřel tatínek Zdeněk Dolanský (†68) po třech náročných operacích vředů na dvanácterníku a celkovém selhání organismu. Diváci ho znali např. ze seriálů Život a doba soudce A. K. a Policie Modrava. Herečkou je samozřejmě i Janova nyní několik měsíců už právoplatná manželka Lenka.

VIDEO: Do Slunečné míří pěkně ostrá maminka herce Jana Dolanského!
Video
délka: 01:09.04
Video se připravuje ...

Do Slunečné zamíří pěkně ostrá majitelka psů: Maminka herce Jana Dolanského! FTV Prima

Fotogalerie
23 fotografií