Rozhodně to není žádná upjatá modelka, anebo italská primadona. I když žije s jedním z dědiců koncernu Fiat Alessandrem Nasim (46) a otcem jejích synů je další pekelně bohatý muž, legendární fotbalový brankář Gigi Buffon (42), sama zůstává skromná. A ke skromnosti vede i své syny Davida (11) a Louise (12). S nimi drží Vánoce v klasickém českém stylu. „Dárky nosí Ježíšek a klasicky čtyřiadvacátého večer,“ podotýká Alena. „Kluci píšou dopisy a můžou si napsat tři věci. Já se pak pokaždé snažím alespoň jednu věc z toho sehnat. Vivince asi budou letos Vánoce ještě jedno,“ neopomíná bývalá modelka zmínit i svou teprve půlroční dcerku.

VIDEO: Alena Šeredová prozradila, co jí v Česku vydělává: Kšefty ve Špindlu!

Video
délka: 01:52.00

Alena Šeredová prozradila, co jí v Česku vydělává: Kšefty ve Špindlu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

V obsáhlém rozhovoru pro páteční Blesk tv MAGAZÍN Alena vypráví i o tom, co bude na jejím »italském« štědrovečerním stole. „Vanilkové rohlíčky, bez nich to nejde. Domácí bramborový salát, rybí polévku a kapr, i když se tady špatně shání...“

Hrozba karantény

Vánoční svátky trávila Alena vždy v Česku s rodiči, letos ale tuhle jejich tradici zpřetrhala pandemie. A tak s celou rodinou zůstane v Turíně. „Vždy pro mě byly Vánoce ve znamení toho, že jsem s rodiči. Dvacet let cestuji, devatenáct let žiju v zahraničí, ale na svátky jsem se vždycky vrátila domů. Neexistovalo nic, co by mě zastavilo. Až teď...“ povzdechne si zklamaně. „Letos to bude jinak. Jelikož bychom museli při příjezdu do Česka nastoupit čtrnáctidenní karanténu, zůstaneme doma v Itálii. Nemohla bych si to dovolit kvůli klukům a Alessandrovi, který by s námi nemohl jet,“ vysvětluje smutně modelka, která pokaždé dostane od rodičů speciální dárky. „Dostávám balík májek! Tatínek mi je vozí, a chleba k tomu. Taky sádlíčko a hořčici…“ směje se modelka.

VIDEO: Kdo je miliardář Šeredové a proč čekali na povolení? A Bohouš Josef šokoval vzhledem!

Video
délka: 03:06.56

Kdo je miliardář Šeredové a proč čekali na povolení? A Bohouš Josef šokoval vzhledem! Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
47 fotografií