Jitku rodiče vychovávali zvlášť, do 18 let byla u táty v Poděbradech, a pak se nastěhovala k mamince do pražského bytu, kde společně žily do jejích 32 let!

„Byly jsme na sobě závislé, když jsem ji jako malá neměla, tak jsem ji chtěla pro sebe,“ řekla pro televizeseznam.cz Zelenková, která letos oslavila 70 let. 

Měla několik zásadních vztahů v životě, ale nikdy nedošlo na děti. „Nejsem rodinný typ, takže bych to nenazývala sobeckostí. Asi si to nesu z dětství, vlastně jsem se podvědomě bála, abych nekopírovala model svých rodičů. Takže obdivuju, když se vytvoření rodiny někomu povede, ale nelituju, že to není můj případ. Dokonce ani nemůžu říct, že bych obětovala rodinu kariéře,“ netají se zpěvačka. 

VIDEO: Jitka Zelenková: Zcestovala celý svět, dvě nejkrásnější města jí ale chybí!

Video
délka: 02:05.60
Video se připravuje ...

Jitka Zelenková: Zcestovala celý svět, dvě nejkrásnější města jí ale chybí! Kisa Císařova, Aleš Brunclík

Posledním oficiálním přítelem Jitky byl horal z Harrachova. I přestože se před lety rozešli, zůstali velkými přáteli. „Problém byl, že jsem ho přestěhovala do Prahy, kde mu vůbec nebylo dobře. Takže jsem ho pak zase stěhovala zpátky do hor. Byla to chyba, moje obrovská chyba, je to skvělý člověk,“ říká dáma se sametovým hlasem. 

VIDEO: Zelenková o Gottovi: Karel byl vždy tajemný, o dceři jsem nevěděla!

Video
délka: 29:39.29
Video se připravuje ...

Zelenková o Gottovi: Karel byl vždy tajemný, o dceři jsem nevěděla! Petr Macek, David Turek

Fotogalerie
20 fotografií