Dát dohromady oslavu a video s tolika známými hlasy bylo v době pandemie koronaviru obzvlášť těžké, ale zpěvaččin kamarád Lukáš Sapík se kousl, a dojemné video tak přece jen vzniklo! 

To, co teď uvidíte, je ten naprosto nejúžasnější narozeninový dárek, jaký jsem kdy dostala. Když jsem tohle video viděla poprvé, ztratila jsem řeč. A to se mně skoro nikdy nestává! Čtyřicet mých kolegů a kamarádů nazpívalo Bez lásky láska není. Dát to celé dohromady prý trvalo dva měsíce a já jsem absolutně nic netušila... Moji milí, děkuji Vám nesmírně! Všichni jste naprosto skvělí, udělali jste mi obrovskou radost a já se na tu nádheru nemůžu vynadívat,“ netají se Jitka Zelenková, kterou až k slzám dojala i tajná oslava. Nikdy nic lepšího prý nezažila a doposud to pro ni byla nejlepší oslava narozenin v životě.

V oslavách narozenin bude pokračovat i na podzim, tentokrát už s fanoušky. V polovině září začíná totiž její narozeninové turné, které vyvrcholí koncertem v pražské Lucerně. 

Ve videoklipu s názvem Bez lásky láska není 2020: Speciální verze k narozeninám Jitky Zelenkové se postupně vystřídali například Monika Absolonová, Bára Basiková, Marcela Březinová, Ilona Csáková, Dasha, Petr a Marta Jandovi, Heidi Janků, Helena VondráčkováMarkéta Konvičková, Petr Kotvald, Felix Slováček, Ondřej RumlDavid Kraus, Leona Machálková, Tereza Pergnerová nebo Simona Stašová s Jiřinou Bohdalovou

Videoklip s názvem Bez lásky láska není 2020 věnovaný ke kulatinám Jitce Zelenkové: 

Fotogalerie
34 fotografií