„..tak a jsme 4! S otcovskou hrdostí oznamuji, že moje úúúžasná Elinka mě ve čtvrtek brzičko nad ránem obdarovala druhým synkem Štěpánem,“ pochlubil se šťastný tatínek na instagramu pod fotkou a odhalil tak, že si oznámením novinky dal několik dní na čas.

Obdivuji Tě a smekám před Tebou, lásko. Ne chlapi, my opravdu ne.. my bychom "to" ani za mák nezvládli, věřte mi... ..tolik úsilí, odhodlání a schopnosti přijmout i sebevětší bolest pro tento zázrak.. ne, to v nás není.. važme si svých žen... z celého srdce Ti děkuji, Elinko,“ vyseknul poklonu své milované ženě.

A ještě přidal zprávy o tom, jak se daří jejich malému Štěpánkovi. „Je čipera a má se čile k světu.. ať jsi šťastný na své cestě životem, synku! Dovolte mi moc poděkovat Ústavu pro péči o matku a dítě v Podolí, zejména pak paní porodní asistence Terezce Raděvětové, byla jste skvělá, a paní MUDr. Alexandře Dudové za následnou péči,“ podpsán šťastný Tom D. Po příspěvkem se okamžitě začaly kupit gratulace. Mezi jinými se připojila například herecká kolegyně Lenka Zahradnická, nebo moderátorka ČT Daniela Písařovicová

Video
délka: 00:32.68
Video se připravuje ...

Ulice: Tragédie v rodině Nyklových TV Nova

Fotogalerie
20 fotografií