Vystoupení, stejně jako ostatním umělcům, jí seškrtali kvůli covidu. Vondráčková je tak teď spíš za učitelku svým dvěma synům Matyášovi (8) a Adamovi (5) než za zpěvačku.

„Negaci kolem už nevnímám. Spíš mám strach, kdy to skončí, protože pro mnoho lidí je to velmi existenční,“ přiznala. O stav svého účtu strach mít nemusí, protože i po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (38) je zajištěná.

Ze samoty čtyř stěn si teď Lucka odběhla na focení charitativního kalendáře Proměny, ve kterém ji namaskovali jako čarodějnici Ravennu z filmu Sněhurka a lovec. „Byla jsem upřímně ráda, když mě oslovili. O to větší radost jsem měla, když moje proměna byla do role, kterou hrála moje nejoblíbenější herečka Charlize Theronová,“ pochvalovala si.

VIDEO: Lucie Vondráčková: Žádný nový vztah!

Video
délka: 01:23.44
Video se připravuje ...

Lucie Vondráčková: Žádný nový vztah! David Turek, Jan Jedlička

„Musím přiznat, že někdy byly proměny tak reálné, že jsem nepoznala ani ty, které dobře znám! A tak mi to přišlo jako fascinující a hezký nápad, který ještě pomáhá,“ dodala nadšeně.

Loňský kalendář Proměny byl na stejné téma – filmové plakáty. Třeba Iva Janžurová (79) se v něm proměnila v Srdcovou královnu. Výtěžek z prodeje kalendáře Proměny pomáhá projektům, které Nadace Archa Chantal každoročně realizuje v českých nemocnicích.

Kalendář se stal již tradiční událostí roku. „To, že jsme získali do kalendáře Lucii Vondráčkovou, je pro nás velká čest. Mám ji jako herečku i jako člověka moc ráda. Její proměna je opravdu velmi vydařená,“ řekla Chantal Poullain (64), která se v kalendáři také objeví. V loňském roce se z dražby obrazů z kalendáře Proměny 2020 získala finanční částka 841 932 Kč.

VIDEO: Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá!

Video
délka: 04:42.64
Video se připravuje ...

Vondráčková o krachu vztahu: Rychlost rozchodu byla zběsilá! FTV Prima

Fotogalerie
82 fotografií