Z předchozího vztahu má Tomáš Měcháček syna Nikitu a s nynější partnerkou, kterou nazývá trochu tajemně jen „moje milá“, zplodil syna Mikuláše a teď i dceru Matildu. Holčička se narodila v úterý 3. listopadu. 

A tak se jedna z hvězd primáckého seriálu Modrý kód (nyní již Sestřičky Modrý kód) konečně do třetice dočkala dcerky. Zda holčička jednou půjde v jeho šlépějích, je zatím ve hvězdách, ale jeho dva synové si po jeho boku už zahráli. A to letos ve filmu Spící město.

Hrají tam oba mí synové Nikita i Mikuláš. Patnáctiměsíční Mikuláš bude plačící miminko. Můj prvorozený hraje sígra, takže taky žádný protiúkol,“ prozradil pro prachaticky.denik.cz Mecháček. Dokonce si prý odpustil i to, aby na své kluky během natáčení dohlížel.

VIDEO: Tomáš Měcháček o berlích: Promluvil o prasklé achilovce

Video
délka: 00:45.60
Video se připravuje ...

Tomáš Měcháček o berlích: Promluvil o prasklé achilovce Kateřina Štichová

Nesměl jsem tam být, abych nerušil svým otcovstvím a kibicem, sám jsem to navrhl,“ vysvětluje herec. Jeho starší syn, šestnáctiletý Nikita, studuje prý na střední škole fotografii a hrál již v pár divadelních představeních. Chtěl by Tomáš Měcháček, aby šly děti v jeho šlépějích? „To nechám na nich, ať si dělají, co chtějí, ale hlavně, ať si vydělají na nájem,“ dodal. 

VIDEO: Hodný bankéř z reklamy Tomáš Měcháček: Vařil v centru Prahy!

Video
délka: 03:06.03
Video se připravuje ...

Hodný bankéř z reklamy Tomáš Měcháček: Vařil v centru Prahy! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
31 fotografií