Po rozchodu s exmanželem Jakubem Prachařem (37) vystřídala několik mužských náručí, až před půl rokem zakotvila u filmového producenta Tomáše. „Láska je vážná duševní choroba,“ okomentovala úplně první společný snímek Agáta Hanychová.

Společné víkendy a dovolená na Mallorce nasvědčovaly, že vše je zalité sluncem a modelka konečně našla muže svého života. Ale to by nebyla Agáta, aby si období, kdy jí není do skoku, nechala pro sebe.

„Někdy je ten život strašně těžkej,“ napsala o víkendu na sociální síť kráska a přidala slova o svobodné matce a samotě. „Agáto, ber to tak, že to byla pěkná část Tvého života a že teď přijde ještě ta pěknější,“ strhla se vlna shovívavosti od jejích věrných fanynek, které si domyslely, že za Agátiným povzdechem stojí další rozchod.

VIDEO: Agáta Prachařová: Jsem MILFka v topu! Jdou po mně mladý kluci!

Video
Video se připravuje ...

Agáta Prachařová: Jsem MILFka v topu! Jdou po mně mladý kluci! David Turek, Aleš Brunclík

„Jak singl máma? Jako že jsi zase sama?“ ptala se další, ale Agáta ani jedné neodpověděla. Jak to tedy je? Že by Tomáš byl vážně minulostí?

„Myslela jsem to tak, že střídavá péče je někdy velmi náročná a občas to prostě nezvládám jako každá matka, co se sama stará o děti. Nerozešli jsme se,“ řekla poté Blesku Hanychová. Vypadá to tedy, že další vztah stále drží!

VIDEO: Agáta odtajnila detaily rozvodu s Prachařem: Oběma se nám uleví! A jak to bude s příjmením?

Video
Video se připravuje ...

Agáta odtajnila detaily rozvodu s Prachařem: Oběma se nám uleví! A jak to bude s příjmením? Markéta Reinischová

Fotogalerie
60 fotografií