„Slavíme! Můj milovaný muž slaví krásných 70 let. Co ti popřát do života? Snad jedině zdraví, a aby sis s námi ještě užíval spousty krásných chvil v našem společném životě,“ vypsala se ze svých pocitů Monika Trávníčková. A aby se její narozeninové blahopřání dostalo opravdu k co největšímu počtu lidí, sdílela ho ve stejném znění pro jistotu jak na svém facebooku, tak na instagramu. „Milujeme tě. Tvoje žena Monika a tvůj syn Maxmilián,“ nezapomněla dodat evidentně milující Monika, kterou Pavel Trávníček pojal za choť před pěti lety v srpnu. Životními partnery jsou ale Monika s Pavlem už dlouhých sedmnáct let. Kromě svatby pojí pár s věkovým rozdílem jedné generace syn Maxmilián (3).

Než ovšem poznal Moniku, za svobodna Fialkovou, která ho, zdá se, definitivně zkrotila, byl milostný život Pavla Trávníčka víc než pestrý. Leckdo by mohl na plátně romantického prince z pohádky Tři oříšky pro Popelku označit za přelétavého svůdníka. Dnes si je jen málokdo spojí jako pár, ale hercovou první manželkou byla Simona Stašová (65). Druhou v pořadí pak po rozvodu se známou herečkou byla baletka Eva Štefková. Potřetí šel Pavel Trávníček k oltáři s provozní Divadla Skelet Lucií Vrbovou. Z druhého manželství se narodil syn Adam, se kterým se ale herec nevídá.

VIDEO: Pavel Trávníček před mší za Gotta: Zůstane v mém srdci.

Video
Video se připravuje ...

Pavel Trávníček před mší za Gotta: Zůstane v mém srdci. Lukáš Červený, David Turek, Aleš Brunclík

A dlouhé roky se nevídal ani se synem Pavlem, kterého přivedli společně na svět s herečkou Helenou Dytrtovou (58). Vztah s matkou Pavla juniora totiž zpřetrhala záletnická povaha Pavla staršího. Když byl chlapci sotva rok, vrhnul se jeho slavný táta do náruče herečky Olgy Želenské (59).

V posledních letech se ale podařilo napravit vztah aspoň s Pavlem mladším. Ten má podobně jako jeho otec herecké ambice a většina národa si ho pamatuje z reklamy na kečup jako roztomilého zrzavého „kečupíra“. A zatímco vztahová přelétavost sice není úplně chvályhodnou vlastností, není zdaleka tak zavrženíhodná jako údajná agresivita, které prý měl dávat Pavel Trávníček průchod, když se podíval na dno láhve s alkoholem.

VIDEO: Trávníček na Febiofestu: Nesmíme se nechat zastrašit.

Video
Video se připravuje ...

Trávníček na Febiofestu: Nesmíme se nechat zastrašit. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Když se napil, choval se nepříčetně,“ tvrdila kdysi Helena Dytrtová. Pavla Trávníčka posléze nešetřila ani Olga Želenská. „Hodně pil a byl velice agresivní,“ svěřila se se vzpomínkami. A byť se sokyně v lásce jistě nemusely, na tomhle svědectví se obě ženy vcelku shodly...

Fotogalerie
49 fotografií