Sobota 5. prosinec 2020
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Oblačno 7°C

Co dělají v nouzovém stavu? Kleopatra prodává cukroví, sexbomba je recepční! A nechybí hrobník

/
 • Jak se živí umělci v nouzovém stavu?
  21. října 2020 ● 07:40

  Ten dělá to a ten zase tohle... To by si mohli prozpěvovat herci a zpěváci, kdyby to neměli zakázané kvůli covidu! A tak si shánějí náhradní obživu.

 • 1.

  Martin Sitta (51): Dělník

   

  Od března přišel o 90 divadelních představení. Hraje sice v seriálu Slunečná veterináře, ale zrušenými vystoupeními přišel o nemalou částku do rodinného rozpočtu. A jelikož má zdravé ruce, rozhodl se vypomáhat na stavbách jako dělník! „Nebudu sedět doma a brečet, spousta lidí takhle normálně pracuje,“ řekl herec v pořadu Showtime.

  Martin Sitta
  Martin Sitta
  Autor: Blesk

 • 2.

  Kamila Nývltová (31): Cukrářka

   

  Muzikálová Kleopatra vytváří nádherné dorty pro své známé a přátele. Bez práce je už půl roku a rozhodla se rozšířit své portfolio sladkých výrobků. Na zakázku peče vánoční cukroví! „Proč tuhle situaci nevyužít, stejně budu doma a u pečení si můžu zazpívat. Takže jsem to nabídla a až jsem se zalekla, že to možná budu muset stopnout, protože mám docela hodně objednávek,“ uvedla v primáckém pořadu Showtime.

  Kamila Nývltová
  Kamila Nývltová
  Autor: Blesk

 • 3.

  Karel Zima (48): Pošťák

   

  Už na jaře si zařídil všechny potřebné papíry, aby mohl rozvážet balíky po Praze. „První den, co jsem měl mít rozvoz, jsem upadl na skútru a udělal jsem si docela velký výron kotníků,“ přiznal herec, že se nakonec do práce nezapojil. „Kdyby se ale vypla i všechna natáčení, tak naskočím s vyplněnýma papírama na poštu,“ nevyvrátil tuto variantu. Takže je možné, že vám Karel doveze třeba vánoční balík.

  Herec Karel Zima
  Herec Karel Zima
  Autor: CNC_Tonda Tran

 • 4.

  Bára Mottlová (34): Recepční

   

   Sexbomba rozhodně není žádná panenka Barbie a už na jaře všem předvedla, že se nestydí usednout třeba za pokladnu. „Nenechám se od nikoho vyživovat, a když mám zdravý nohy a ruce, nebudu si ani půjčovat, abych mohla doma válet šunky,“ prohlásila tehdy Bára. Teď bude vypomáhat na recepci v kadeřnictví.

  Barbora Mottlová
  Barbora Mottlová
  Autor: profimedia

 • 5.

  Tomáš Novotný (35): Hrobník

   

  Herec si našel velmi netradiční práci – udělal si rekvalifikační kurz na hrobníka. „Každé město musí mít správce hřbitova,“ řekl pro novinky.cz. Vzhledem k tomu, že se přestěhoval do malého města, kde by i rád zůstal, »hrobařinu využije«.

  Kromě kopání hrobů musel při testech předvést i své teoretické znalosti. „Já vím, že je to možná pro někoho zvláštní, ale já se tomu nebráním. Je to práce jako každá jiná,“ uzavřel herec.

  Tomáš Novotný v seriálu Drazí sousedé
  Tomáš Novotný v seriálu Drazí sousedé
  Autor: reprofoto TV Nova

  VIDEO: Barbora Mottlová nezklamala. Ukázala ňadra v rafinovaném modelu! 

  Video
  délka: 01:51.52

  Barbora Mottlová nezklamala. Ukázala ňadra v rafinovaném modelu! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

  Fotogalerie
  54 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

Ewwa: A kdo to je ta příšerka Kleopatra? Nějakej nepovedenej Číňan? Českej Číňan!

(21. 10. 2020 12:41)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy