„To se tak člověk po týdnu pořádně vyspí a probudí se o dost vody lehčí! Soutěž UŽ ZÍTRA,“ pochlubila se v sobotu na instagramu svým fanouškům Iva s fotkou, na níž má neuvěřitelně vyrýsované bříško. Ostatně celá je teď samý sval a šlacha, jak den za dnem ukazuje na sociálních sítích a odpočítává chvíle, kdy svou nově vysportovanou postavu předvede před porotou.

U snímku také dodala, že rozhodně nepoužila žádný filtr. Jak ale jistě ví většina svalovců, záleží také na úhlu fotografie, póze při focení a třeba i na světle. Není tedy divu, že na některých snímcích Pazderková působí trochu umírněně a jindy zase všechny svaly vylezou na povrch. 

VIDEO: Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc!

Video
délka: 02:19.61

Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc! David Turek, Jan Jedlička

Teď už jde ale skutečně do tuhého a oblíbenou komičku a herečku čeká pořádná výzva v soutěži Bikini Fitness. Původně ji do toho tak trochu uvrtal kolega z Hudebního divadla Karlín Noid, ale je zřejmé, že představitelka »Blbé blondýny« do toho dala vše a už se moc těší.

Kromě toho už teď sklízí obdiv od příznivců i kolegů. „Masakr!“ okomentoval její příspěvek právě Bárta a přidala se třeba i zpěvačka Martina Pártlová(41), která napsala: „Ty jsi magor, hustý!“ Řada pánů i dam jí skládají poklonu, jak se neuvěřitelně vypracovala, ovšem našli se i tací, komu už její hrudník nepřipadal ženský. „Není to hezké, nezlobte se,“ mínila jedna dáma, ale ostatní Iviny fanynky ji hned uzemnily.

VIDEO: Pazderková šokuje svou postavou! A smutné okolnosti před smrtí Fialy

Video
délka: 02:02.08

Pazderková šokuje svou postavou! A smutné okolnosti před smrtí Fialy Blesk

Fotogalerie
72 fotografií