„To se tak člověk po týdnu pořádně vyspí a probudí se o dost vody lehčí! Soutěž UŽ ZÍTRA,“ pochlubila se v sobotu na instagramu svým fanouškům Iva s fotkou, na níž má neuvěřitelně vyrýsované bříško. Ostatně celá je teď samý sval a šlacha, jak den za dnem ukazuje na sociálních sítích a odpočítává chvíle, kdy svou nově vysportovanou postavu předvede před porotou.

U snímku také dodala, že rozhodně nepoužila žádný filtr. Jak ale jistě ví většina svalovců, záleží také na úhlu fotografie, póze při focení a třeba i na světle. Není tedy divu, že na některých snímcích Pazderková působí trochu umírněně a jindy zase všechny svaly vylezou na povrch. 

VIDEO: Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc!

Video
Video se připravuje ...

Iva Pazderková je nejen herečka, ale také švadlena! Tohle si ušila přes noc! David Turek, Jan Jedlička

Teď už jde ale skutečně do tuhého a oblíbenou komičku a herečku čeká pořádná výzva v soutěži Bikini Fitness. Původně ji do toho tak trochu uvrtal kolega z Hudebního divadla Karlín Noid, ale je zřejmé, že představitelka »Blbé blondýny« do toho dala vše a už se moc těší.

Kromě toho už teď sklízí obdiv od příznivců i kolegů. „Masakr!“ okomentoval její příspěvek právě Bárta a přidala se třeba i zpěvačka Martina Pártlová(41), která napsala: „Ty jsi magor, hustý!“ Řada pánů i dam jí skládají poklonu, jak se neuvěřitelně vypracovala, ovšem našli se i tací, komu už její hrudník nepřipadal ženský. „Není to hezké, nezlobte se,“ mínila jedna dáma, ale ostatní Iviny fanynky ji hned uzemnily.

VIDEO: Pazderková šokuje svou postavou! A smutné okolnosti před smrtí Fialy

Video
Video se připravuje ...

Pazderková šokuje svou postavou! A smutné okolnosti před smrtí Fialy Blesk

Fotogalerie
72 fotografií