Nová vlna zákazů v souvislosti s rekordními počty nakažených u nás rozdělila veřejnost na dva tábory. Jeden jim rozumí a dodržuje veškerá pravidla, druhý je bojkotuje. V té menší, avšak hlasitější skupině se v posledních dnech objevili například zpěváci Daniel Hůlka (52) a Bára Basiková, která koronavirus mimo jiné nevědomky prodělala. Vzhledem k bezpříznakovému průběhu svůj názor nezměnila a proti podle vlastních slov nepřiměřeným opatřením dále demonstruje.

To se ale nelíbí herečce ze Slunečné Veronice Arichtevě. Maminka týdenního syna Luky Christa se na instagramu rozčílila, že někteří umělci kompletně obrátili a jarní apel na prevenci, nošení roušek a sociální distanc vyhodili do koše.

Video: Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou!

Video
délka: 20:08.24

Těhotná Arichteva řekla, jaké jméno dítěti vybrala: Tvrdá konkurence pro Bagárovou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

„V březnu jsme všichni šířili nutnost nosit roušky, být opatrní, vyhýbat se rizikovým skupinám, snažit se minimalizovat kontakt s hodně lidma. Snad každej umělec buď visel někde na billboardu s rouškou, nebo vykukoval z televize a snažil se motivovat ty ostatní. Dneska se kapely snaží vochcat nařízení, Basikový, Hůlkové a jím podobní demonstrovat proti něčemu, co já považuju za to nejmenší, co můžeme pro sebe a okolí udělat. Nechápu!“

Svůj text připojila k varování poslance Dominika Feriho, jenž upozorňoval na páteční příchod přísnějších opatření. Arichteva fanoušky v pokračování požádala, aby respektovali nařízení. „Nepropadejme panice, ale prosím, neberme to, co se teď děje, na lehkou váhu,“ zakončila příspěvek.

VIDEO: Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou

Video
délka: 02:44.56

Poslední scéna a konec. Veronika Arichteva se loučí se Slunečnou FTV Prima

Fotogalerie
73 fotografií