Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Vysmátý Feri se bez roušky raduje ze státnice. A už ví, o čem bude diplomka

Autor: sova - 
18. května 2020
16:05

Poslanec za TOP 09 a student Právnické fakulty Univerzity Karlovy Dominik Feri v pondělí úspěšně složil státnici z trestního, správního a ústavního práva. Informoval o tom dopoledne na svém twitteru, kde se při té příležitosti pochlubil vysmátou fotkou po boku svých spolužáků. Sundal si při tom z úst roušku, kterou na snímku drží v ruce. „Teď se jdu zas vrhnout na diplomku,“ dodal Feri a pro Blesk Zprávy přidal podrobnosti.

Kromě toho, že zkouška probíhala za zpřísněných a specifických hygienických podmínek, tak byla především omezena účast veřejnosti,“ prozradil nejmladší český poslanec, „Kromě toho došlo i na to, že někteří zkoušející byli připojeni distančně,“ dodal Feri.

Na státnice se podle svých slov učil zejména po nocích, a to především kvůli nabitému programu, za který zákonodárci „vděčí“ celosvětové pandemii koronaviru a souvisejícím opatřením.

Ještě nemá vše za sebou

„Už mi gratulovali kolegové, rodina, přítelkyně,“ řekl poslanec a dodal, že kromě diplomky ho ve studiu čeká ještě absolvování dalších částí státní závěrečné zkoušky.

A jakému tématu se rozhodl věnovat ve své diplomové práci? „Půjde o posesorní ochranu, konkrétně o posesorní žalobu z rušené držby,“ uvedl Feri.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

MAMKA2316 ( 18. května 2020 16:51 )

KTERÝ POLITIK BY TO NEZVLÁDL ???

mokasin ( 18. května 2020 16:47 )

Je vidět jak největší kritici vlády dodržují nařízení. Kde je policie s pokutou 10 000 Kč? Nebo pro politiky to neplatí?
Měl by ho to Kalusek naučit.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa