„Jedna do rodinného albíčka,“ napsala si Tereza k fotce tříčlenné rodiny stojící v zahradě plné zeleně a stromů, kterou umístila na svůj instagramový profil. Pozorným očím mnoha fanoušků však neuniklo, že póza z poloprofilu a mašle na červené tunice uvázaná těsně pod prsy, dávají značně vyniknout modelčinu břichu. To se navíc nepopiratelně vzdouvá pod červenou látkou. A hned se našel první gratulant k domnělému jinému stavu.

„To vypadám tak tlustě?“ ohradila se Tereza Fajksová dotazem. Ve skutečnosti se ale nezlobí, jak by se z čtyřslovného dotazu mohlo zdát. To upřesnila smajlíkem tak rozchechtaným, až mu z očí tryskají proudy slz. Každopádně modelka se vyhnula odpovědi. „To je krasný, jestli je to tak,“ napsala ale i tak jedna z jejích sledujících a vyjádřila své nadšení nad možnou dobrou zprávou.

VIDEO: Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"?

Video
délka: 01:36.28

Miss Fajksová plánuje dítě. Není už ale náhodou „v tom"? David Turek, Aleš Brunclík

 „A přibude chlapeček, ne?“ přisadila si v komentářích další fanynka. „Taky myslím. Anebo sestřička,“ navázala na vlákno v konverzaci zase další a zdaleka nebyla poslední. „To mně to trochu přijde,“ napsala opět ženská fanynka Terezy Fajksové, která ovšem nechtěla svou domněnku vyjádřit slovy, a tak jen za slovo "přijde" dodala emotikon těhotné ženy. „Ale možná je to karanténa, nebo velká snídaně,“ připustila i jinou možnost tatáž instagramová sledující.

„Taky jsem chtěla říct, že tam vidím malinkatý pupíček,“ neváhala podělit se o svůj názor Terezina fanynka, která ještě v následujícím komentáři dodala: „A tipuju to na chlapečka.“ Tak se nechme překvapit, jestli se modelka skutečně jen mírně utrhla v době pandemie ze řetězu a méně si hlídá jídelníček, nebo se budeme moct těšit v příští roce na další přírůstek do modelčiny rodiny.    

VIDEO: Nejkrásnější žena planety Tereza Fajksová: Záhadný virus z Egypta!

Video
délka: 01:23.63

Nejkrásnější žena planety Tereza Fajksová: Záhadný virus z Egypta! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií