Zatímco větší část manželství se rozvádí až po zplození potomka či vícero, rosnička z televize Nova a kolegyně Patrika Hezuckého (50) a Leoše Mareše (44) z Ranní show na Evropě 2 Katka Říhová to vzala trochu za opačný konec. Před několika lety se netajila tím, že jí nevyšlo manželství s hudebním producentem Michaelem Říhou a bude rozvod.

Od té doby uplynul nějaký čas a sympatická Katka společně s ním v loňském roce vyprodukovala svůj debutový hudební videoklip k písni Napořád. Že by právě při vzájemné spolupráci podruhé vzplála pomyslná jiskra? Nebo to bylo ještě předtím? To ví jen oni dva. Jisté ale je, že se k sobě exmanželé vrátili a nyní spolu čekají dítě!

„Budeme rodiče ❤️ jsme z toho ještě trochu vykulený, ale moc se těšíme,“ oznámila bez přehnaně dojímavých slov překvapená moderátorka tu nejkrásnější novinku a rovnou se i pochlubila, že termín porodu má v březnu 2021.

„Velká gratulace!“ napsal k fotce moderátor a Katčin kamarád Míra Hejda (36). „Gratuluju moooc,“ ozvala se s gratulací i kolegyně z Novy, rosnička Tereza Jandová (32).

VIDEO: Patrik Hezucký o svatbě: Nervozita a neustálé obavy!

Video
délka: 02:04.76
Video se připravuje ...

Patrik Hezucký o svatbě: Nervozita a neustálé obavy! Martin Balcar, Aleš Brunclík

Fotogalerie
21 fotografií