„Naši milí, nechtěli jsme vás zatěžovat našimi starostmi. Ano, oběma nám vyšly pozitivní testy na covid. Štefan je v domácí karanténě s lehkým průběhem a Hanka z důvodu vysokých teplot v nemocnici. Věřte, že děláme, co můžeme a brzy se s vámi uvidíme. Moc se na vás těšíme, Hanka a Štefan!“ stojí na webu a facebokové stránce zpěvačky.

O zdravotním stavu Zagorové jsme již informovali v souvislosti s tím, že Hana musela odvolat ze zdravotních důvodů koncert a následně se ve středu neobjevila ani v jednom ze zábavních televizních pořadů – Show Jana Krause ani 7 pádů Honzy Dědka, kde měla účinkovat původně.

VIDEO: Zagorová řekla, jak je to s jejich penězi! Štefan se jen smál.

Video
délka: 02:07.28

Zagorová řekla, jak je to s jejich penězi! Štefan se jen smál. Markéta Reinischová, Lukáš Červený

„Z důvodu nachlazení paní Hany Zagorové došlo ke změně hosta v pořadu Show Jana Krause. Uvidíte ji v náhradním termínu v průběhu září,“ potvrdil Blesku mluvčí televize Prima Filip Budák.

Zpěvačka, herečka, textařka a scenáristka Zagorová, která v neděli oslaví 74. narozeniny, je majitelkou 19 platinových a zlatých desek za úspěšné prodeje zvukových nosičů se svými písněmi, kterých se prodalo bezmála 11 milionů. Slovenský tenorista Margita mnohokrát vystupoval v newyorské Metropolitní opeře, v milánské La Scale a v londýnské Královské opeře v Covent Garden.

VIDEO: Zagorová a Margita na pohřbu Pilarové: Eva si zaslouží nejvyšší obdiv.

Video
délka: 02:37.28

Zagorová a Margita na pohřbu Pilarové: Eva si zaslouží nejvyšší obdiv. Hana Höschlová, Jan Jedlička

Fotogalerie
48 fotografií