Téměř před dvěma lety se Týnuš Třešničková, vlastním jménem Kristýna Třešňáková, ocitla v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Nevydařená ohnivá show ve vyhlášené turecké restauraci jí způsobila popáleniny na tváři, rukou, hrudi, ale také velké šrámy na duši. Trvalo jí dlouho, než ze strachu z odsouzení ukázala zjizvenou kůži. A díky fanouškům, rodině a přátelům, kteří jí dnes a denně dodávají odvahu, své tělo konečně přijala takové, jaké je.

Poprvé od nehody se influencerka ukázala v bikinách a snímky vyvěsila na instagram. „Ani jsem nevěřila, že si na sebe vezmu letos dvoudílné plavky, ale here I am. Učím se po krůčkách milovat své jizvy víc a víc,“ napsala otevřeně k příspěvku.

VIDEO: Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh?

Video
délka: 00:55.44

Popálená Týnuš Třešničková: Co má společného s filmem Můj příběh? Falcon

„A přestože tohle není konečný stav, nechci čekat, až… Tělo každé ženy (i muže) je tak dokonalé a jedinečné, že ozdoba strií, jizev nebo třeba pigmentových skvrn jim dodává pouze na unikátnosti, za kterou není potřeba se stydět,“ vzkázala sledujícím. Ti ji zahrnuli láskou, vděkem a srdíčky.

„Krásně napsané, jsi nádherná,“ okomentovala fotografie jedna fanynka. „Moc vám to sluší. Řekla bych, čím jste starší, tím jste hezčí…“ přidala se další. „Klobouk dolu, smekám,“ vysekl jí poklonu třetí.

VIDEO: Kotek skončil na JIP! Letěl pro něj vrtulník. A Bohdalová šokuje: Řeknu vše a bez cenzury!

Video
délka: 02:47.48

Kotek skončil na JIP! Letěl pro něj vrtulník. A Bohdalová šokuje: Řeknu vše a bez cenzury! Blesk TV

Fotogalerie
75 fotografií