Muzikálová hvězda Monika Absolonová, dlouholetá partnerka hokejisty Tomáše Horny (39), má za sebou porody už dva. Nejprve dala život synovi Tadeášovi (3,5), poté se stala maminkou malého Matouše (1,5). Na vystoupení, která si neodpustila ani s malými dětmi, pokaždé brala volné šatičky, které mohly maskovat případná kila navíc. S těmi se ovšem rozhodla jaksepatří zatočit, a tak najela na hodně drsnou dietu.

„Tak mám za sebou týden s přerušovaným půstem: 8 hodin jím a 16 hodin piju jenom vodu, popřípadě kávu nebo čaj bez cukru i mléka. A celý týden bez alkoholu,“ pochlubila se na instagramu s režimem, na který se rozhodla v rámci redukce váhy přistoupit. K upravenému jídelníčku si pravidelně dopřávala také pohyb, denně prý minimálně 30 minut, anebo dokonce hodinu. A jak se záhy ukázalo, přísný režim na sebe s výsledky nenechal dlouho čekat!

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? 

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

„Váha mi po 7 dnech ukázala -3 kg... Pro někoho to není nic moc, pro mě velké vítězství!“ radovala se pěnice známá například z Funny Girl nebo Evity. Zhubnout tři kilogramy za týden je přitom výsledek skutečně dechberoucí, naopak by se dalo namítnout, že je až nezdravý… Podle odborníků je rozumným úbytkem váhy maximálně 1 až 2 kilogramy za týden, aby nehrozil všemi obávaný jojo efekt.

Úspěšné hubnutí však Absolonovou velice pozitivně motivovalo. „Rozhodla jsem se, že v tom budu pokračovat. Protože pro mě osobně je daleko horší, že nesmím jíst to a to, než nejíst večer. Tento týden to bude oříšek, protože jsem teď jedla od 9 do 17, ale v Duetech jím i během představení, takže teď to budu muset pozměnit...“ dumala veřejně.

VIDEO: Monika Absolonová o synovi: Když zpívá, je to peklo v řetězech

Video
Video se připravuje ...

Monika Absolonová o synovi: Když zpívá, je to peklo v řetězech David Turek, Lukáš Červený

Nikoho nejspíš nepřekvapí, že se to pod příspěvkem jenom hemžilo obdivnými komentáři. „Tři kilogramy za týden jsou až dost, jsi dobrááá,“ lichotila jí například moderátorka Tereza Kostková (44). „Skvěle! Držím palce!“ připadala se i herečka Dagmar Havlová (67), někdejší první dáma. I my se pochopitelně přidáváme k přání pevné vůle - ta je totiž u takhle razantní změny stravování dost potřeba...

Fotogalerie
60 fotografií