S katem ze SuperStar Paľem Haberou má dvě děti, přesto se topmodelka Daniela Peštová stále pyšní dokonalými křivkami, které ráda vystavuje na sociálních sítích. Ostatně proč ne. V říjnu sice oslaví kulatiny s obávanou pětkou na začátku, málokdo by však modelce tipoval její skutečný věk.

VIDEO: Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! 

Video
délka: 02:23.36

Topmodelka Peštová (48) přiznala: Nic jiného než modeling neumím! Markéta Reinischová

Daniela Peštová totiž popírá veškeré přírodní zákony a její postava se s věkem k horšímu nijak nemění. Stejně jako ve dvaceti, třiceti i čtyřiceti se i dnes může vystavovat, jak chce a kritiku od nikoho jen tak neuslyší. Není totiž co kritizovat! A to se týká i ženské části těla, která zvláště po dětech dostává hodně zabrat – poprsí.

To modelka nově vystavila, když na svůj profil umístila fotku v sexy leopardích kraťáskách a bílém tílku, pod které si, patrně záměrně, nevzala podprsenku. A tak vykouklo to, co potěší každé pánské oko! Daniela jako jedna z mála známých krásek nepodlehla trendu a nenechala si ňadra vyztužit silikonovými implantáty. A jak můžete vidět v galerii, rozhodně to nemá ani zapotřebí!

VIDEO: Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli!

Video
délka: 02:30.23

Paľo Habera a Daniela Peštová: Proč jsme se ještě nevzali? Svatba až na smrtelné posteli! Blesk TV

Fotogalerie
45 fotografií