Jsou to vlastně tři jednoduché kroky, které Alena Šeredová aplikuje každé ráno. Tedy aspoň podle toho, co tvrdí svým sledujícím na instagramu. „Kafíčko, tvářová gymnastika a tělový olej,“ vyjmenovala modelka své zkrášlovače. Kde jinde si ke snídani dopřát dobré espresso než právě v Itálii, že? A jelikož obličejová gymnastika slibuje jako jeden z výsledků omlazení pleti, oddává se i té Alena pravidelně. Právě její praktikování by totiž mělo předejít tvorbě vrásek či ji alespoň zpomalit. Některé už vzniklé by dokonce mělo odstranit.

A tělový olej je též  takový všeobecně známý všelék. Pokožku celého těla pomáhá hydratovat i vyživit. A to je především v době těhotenství a po porodu, kdy si tělesná schránka prochází velkými změnami, rozhodně potřeba. A tak i svému tělu věnuje modelka zesílenou péči a zvýšenou pozornost. Zvlášť pokud se chce i po porodu dcery Vivienne opalovat v titěrných plavečkách, v jakých jsme ji byli zvyklí vídat do teď.

VIDEO: Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna!

Video
délka: 01:40.35
Video se připravuje ...

Skoro rozvedená Šeredová: Už se může zase vdát! A velká změna o Vánocích! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Od poloviny letošního května je vicemiss České republiky z roku 1998 už trojnásobnou maminkou. S legendárním italským brankářem Gianluigim Buffonem (42) přivedli na svět syny Louise (12) a Davida (10). Po jejich narození se rodiče a životní partneři vzali, sňatek ale bohužel skončil rozvodem. Otcem třetího potomka Aleny Šeredové,  dcery Vivienne Charlotte, je dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi.  

VIDEO: Synové Aleny Šeredové a čeština? Babička s dědou musejí mít tlumočnika!

Video
délka: 00:53.55
Video se připravuje ...

Synové Aleny Šeredové a čeština? Babička s dědou musejí mít tlumočnika! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
43 fotografií