Hrůzný incident nám ve středu večer potvrdil sám herec. „Ano, je to pravda. Dnes ráno mě přepadli, okradli mě o peníze a o kartu. Mám velké bolesti, více o tom teď mluvit nebudu,“ oznámil. V nemocnici zůstat nechtěl, i přes hrozbu otoku mozku podepsal reverz a odešel se zotavovat domů.

Případ už vyšetřují pražští kriminalisté. „Incident, který se stal ve středu v ranních hodinách na Petrském náměstí v Praze 1 a při kterém měl být přepaden muž, ročník 1989, prověřují kriminalisté prvního policejního obvodu. V tuto chvíli probíhají ve věci prvotní úkony, proto nelze uvést podrobnosti," řekl Blesku policejní mluvčí Jan Rybanský.

Video: Tajnosti kolem práce na Hradě pro milenku Slováčka. A Nárožný přiznal zdravotní problémy

Video
délka: 02:43.76

Tajnosti kolem práce na Hradě pro milenku Slováčka. A Nárožný přiznal zdravotní problémy Bára Horáková, Lukáš Červený

Podle informací, které serveru eXtra.cz podala hercova maminka Chantal Poullain (63), se Vladimír vracel z restaurace, kde pracuje jeho přítelkyně. Herce neznámí útočníci odchytili, když byl asi pět minut pěšky od místa bydliště, kopali ho do žeber a do obličeje, pak ho i okradli.

Pochroumaný Polívka měl naštěstí dostatek sil, aby se vrátil zpět do restaurace a přivolal záchranku. Vladimír při útoku ztratil vědomí a netuší, kolik útočníků ho napadlo. Motiv činu prozatím není jasný.

Traumatický zážitek a s ním spojená zranění si vyžádaly odklad naplánovaného natáčení primáckého seriálu Slunečná, kde se měl Vladimír k překvapení diváků objevit.

VIDEO: Radikální změna Slováčkové může mít následky! A jakou dohru má aféra Maroše Kramára

Video
délka: 02:26.64

Radikální změna Slováčkové může mít následky! A jakou dohru má aféra Maroše Kramára Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
37 fotografií