„Nikdy ji nechci vidět,“ nebo také „Nikdy se k sobě už nevrátíme,“ prohlašoval Hůlka v roce 2009 po rozchodu s Vaňkovou, když jí přišel na nevěru s režisérem Filipem Renčem (54). A tím přidělal dost vrásek na čele producentům muzikálu Dracula a Baron Prášil, kde tehdy na žádost Dana museli upravit rozpis představení tak, aby se zpěváci na jevišti nepotkali. Když hrál Hůlka, Vaňková měla povinně volno.

VIDEO: Šárka Vaňková se svým partnerem slavila první výročí na "lesním" večírku.

Video
délka: 01:52.32

Šárka Vaňková se svým partnerem slavila první výročí na "lesním" večírku. Jan Jedlička

Jenže nic netrvá věčně, a i tato nevraživost se změnila ve starou známost. Budou se vídat v muzikálu Robinson Crusoe. „Když jsem se dozvěděl, že v muzikálu bude hrát i Šárka, tak mám radost. Jsem rád za ni, že se vrací opět ke zpívání. Vím, že dělala vizážistku a byla úspěšná,“ řekl deníku Aha! Hůlka, který je hlavní hvězdou Robinsona. „Do obsazení jsem nemluvil a určitě do něj nijak nebudu zasahovat,“ má jasno zpěvák, který se už nemůže dočkat listopadové premiéry.

První setkání bývalé milence teprve čeká, z pracovních důvodů nemohla včera na konkurz ostatních rolí Vaňková dorazit. I když si na jevišti oba zahrají milence, jejich protějšky se prý nemají čeho obávat. „Rozhodně má žena nemá sebemenší důvod. Mám šťastně fungující vztah a máme spolu dítě. Ani na to nepomýšlím, v hlavě mám spíš stavbu dětského hřiště nebo bourání domu v Jevanech,“ pronesl Hůlka.

VIDEO: Daniel Hůlka: Promluvil o svém návratu k opeře. 

Video
délka: 02:14.68

Daniel Hůlka: Promluvil o svém návratu k opeře. Veronika Kuželková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
46 fotografií