10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

Zpěváci ze SuperStar se setkali po 15 letech: Jejich sny o slávě se rozplynuly

/
 • Finalisté první řady SuperStar po 15 letech
  2. června 2019 ● 14:53

  Když se v Česku na jaře roku 2004 rozeběhla v televizi Nova první řada soutěže SuperStar, pobláznila celý národ. Neděli co neděli večer usedaly k televizím miliony diváků. Bylo to něco nového, a doslova přes noc se z desítky finalistů staly hvězdy první velikosti. Po patnácti letech se sedmička z nich sešla zavzpomínat! Naplno hudbou se z nich dnes skoro nikdo neživí!

 • 1.

  Petr Poláček (34)

  Umístění: 9. místo
  Pochází z Neratovic, dnes žije v Praze
  Povolání: Instruktor Krav magy
  Jako jeden z mála uspěl na muzikálovém nebi, odkud se sám rozhodnul odejít a věnovat se sportu. „Sice by mě zpívání uživilo, ale mojí vášní bylo něco jiného, tak jsem odešel,“ prozradil Poláček, který založil rodinu a má syna Tobiáše. „Pokud by jednou přišel, že chce do takové soutěže, tak mu to dovolím.“

  Petr Poláček

 • 2.

  Petra Páchová - Stibůrková (32)

  Umístění: 8. místo
  Pochází z Mladá Boleslavi, dnes žije v Praze
  Povolání: Na mateřské
  Během soutěže si nestíhala ani uvědomit, jak moc populární se přes noc stala. Hned po soutěži se začala živit výukou keramiky. „Nejkrásnější na celé SuperStar je vlastně dodnes, že mi dala manžela Honzu. On tam hrál na baskytaru a jsme spolu dodnes. Máme dvě děti, dva a čtyři roky staré,“ pochlubila se Petra.

  Petra Páchová

 • 3.

  Stanislav Dolínek (35)

  Umístění: 7. místo
  Pochází z Vyškova, dnes žije v Ostravě
  Povolání: V pojišťovnictví
  Byl miláčkem poroty, dlouho však u zpěvu nevydržel. „Dnes si rád zazpívám v koupelně nebo u kamarádů na akci, ale živit se hudbou už nechci,“ svěřil Standa, který po soutěži padnul hodně dolů a musel se vrátit nohama na zem. Právě ukončil osmiletý vztah a užívá si života. Živil se i jako číšník a později provozní.

  Standa Dolínek

 • 4.

  Julián Záhorovský (34)

  Umístění: 6. místo
  Pochází z Pardubic, kde žije dodnes
  Povolání: Tiskový mluvčí
  Patřil mezi hezounky soutěže a jako fanynky měl hlavně dívky. Ty postupně s věkem odcházely a Julian pochopil, že bude lepší si najít jinou práci. „Bydlím zase ve svém rodném městě. Měl jsem Prahy plné zuby. Dnes jezdím s kapelou hrát pro radost, ale co vyděláme, vrazíme zase do kapely,“ vysvětlil Záhorovský.

  Julián Záhorovský

 • 5.

  Martina Balogová (39)

  Umístění: 5. místo
  Pochází z Ústí nad Labem, kde žije dodnes
  Povolání: Žena v domácnosti
  Překvapivě vypadla jako pátá, ale neotálela a začala se pilně věnovat pěvecké kariéře. Jezdila na koncerty, zpívala na různých akcích. Dokonce uhranula svým hlasem i Karla Gotta (79), který s ní nazpíval duet. Napsal ho Karel Svoboda (†68). „Pak jsem otěhotněla, šla na mateřskou. Když jsem se pak pokusila o návrat, tak to nevyšlo, ale chystám novou desku,“ slibuje Martina.

  Martina Balogová

 • 6.

  Sámer Issa (33)

  Umístění: 3. místo
  Pochází z Děčína, dnes žije v Praze
  Povolání: Zpěvák
  Po skončení nedělních přenosů přišel najednou útlum, kdy Samer seděl půl roku doma bez práce a nevěděl, co bude dělat dál. Pak také proslul svými skandály a užíváním měkkých drog. „Hodně mi pomáhali rodiče, abych mohl zůstat u zpěvu. Hodně jsem se zklidnil a chci, aby lidi vnímali hlavně mou tvorbu,“ má jasno Issa.

  Sámer Issa

 • 7.

  Šárka Vaňková (31)

  Umístění: 2. místo
  Pochází z Chrudimi, dnes žije v Bratislavě
  Povolání: Obchodní zástupkyně kosmetické firmy
  Spíš než svým zpěvem plnila Šárka strany novin svými vztahy. Jejími partnery byli Daniel Hůlka (51) či Filip Renč (53). „Moc jim oběma přeji, že mají miminka, ve spojení už nejsme. Já odešla na Slovensko, kde se mi pracovně daří a jsem spokojená po boku partnera,“ prozradila stříbrná SuperStar, která prý neví, jestli se ke zpěvu vrátí.

  Šárka Vaňková

   

   

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 7

Jiina Ratimcov: Zahorovsky se pysni titulem mgr. Vystudoval dřevěnou skolu UJAK, kterou "vystuduje" kazdy, kdo si ji zaplati. Ma ji cely soubyznys. Na statni VŠ by nemel. 💩👎🏻

(05. 01. 2020 11:11)

liskabystrouska: Šarka Vankovova je z Jirkova a ne z Chrudimy

(03. 06. 2019 12:42)

vosavopruz: Kojak

(02. 06. 2019 17:22)

agfor: Asi zapomněli, že když si honosně říkají zpěváci, měli by aspoň umět zpívat.

(02. 06. 2019 16:49)

naidka: To vypadá jak Beverly Hills 90210.

(02. 06. 2019 15:04)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy