I přesto, že se zpěvačce předpovídala velká budoucnost, z veřejného života se téměř úplně stáhla a v Německu se živila jako pokojská a uklízečka! Zpěvu se sice stále okrajově věnovala, ale podle jejích vlastních slov to zdaleka nebylo tak intenzivní jako dříve. Před nedávnem navíc prošla těžkým rozvodem s manželem Pepou, s nímž má stejnojmenného syna.

Balogová příležitostně vystupuje se svým velkým kamarádem ze SuperStar Sámerem Issou (33). Ten na ni ke konci minulého roku práskl, že má zpěvačka nového přítele. Martina ale zůstávala tajemná. Někdo je, ale není to ještě tak vážné,“ řekla Super.cz na jednom ze svých koncertů.

Nyní už je situace očividně jiná, protože zpěvačka na padesátých narozeninách kamaráda Martina France nového přítele veřejně představila. V pražské restauraci Kohout se blondýnka tulila k sympatickému příteli Františkovi a vzájemné dotyky a polibky nebraly konce. 

Vypadá to, že se její život začíná obracet k lepšímu. Nejenže je opět zamilovaná, ale připravuje také novou hudbu. Balogová teď spoustu času tráví zavřená ve studiu a připravuje svou druhou desku, která by měla vyjít ještě letos. 

VIDEO: Balogová ukázala syna (9)! Kvůli němu se vzdala kariéry! Chystá comeback!

Video
délka: 01:43.17

Balogová ukázala syna (9)! Kvůli němu se vzdala kariéry! Chystá comeback! Blesk TV

Fotogalerie
50 fotografií