Nejstarší dcera Karla Gotta (†80) žila čtyři měsíce v domě Rezkové na Chouzavé za Prahou. Ovšem když se odstěhovala do Prahy, aby to měla blíže do práce v centru, rozjela se mezi ní a dámou, co jí poskytovala střechu nad hlavou, drsná válka plná pomyslných jedovatých šípů.

Teď se ale interpretka hitu Borůvková rozhodla pro nečekané gesto a Dominiku pozvala na svůj koncert. A důvod? Chce jí prý ukázat, že není žádná nula. „Tedy, že nesedím doma a nic nedělám, jak si ona myslí! Mám příští týden ve čtvrtek první vystoupení po té koronakrizi v pražském Piano baru, tak ať přijde a přesvědčí se,“ prozradila pro Aha! Rezková.

Ta ale zatím odpověď od Gottové neobdržela. „Ona teď neodepisuje nikomu, není třeba dva dny na příjmu, jak jsem se dozvěděla. Tak uvidíme. Když přijde a bude si chtít promluvit, ráda si s ní po koncertu sednu,“ vysvětluje Šárka.

VIDEO: Bez urážky Zuzany Bubílkové: Válka Gottové s Rezkovou! A skromný Ronaldo

Video
délka: 04:46.72

Bez urážky Zuzany Bubílkové: Válka Gottové s Rezkovou! A skromný Ronaldo Zuzana Bubílková

Té se pochopitelně nelíbilo, když Dominika začala do médií tvrdit například to, že měla Šárka v Chebu milence, s nímž podváděla partnera Mirka (52). Gottova nejstarší dcera také tvrdila, že od ní Rezková a její přítel chtěli půjčit 100 tisíc korun. „Jsou to všechno nesmysly a chtěla bych to s ní nějak dořešit,“ zlobí se stále brunetka.

Na koncertu hodlá zazpívat své největší hity a rovněž promluvit i o životě s Gottovou. O té například již v minulosti vyprávěla, jak se uchyluje k alkoholu a konzumuje prášky na uklidnění. Vstupenky na akci Rezkové jsou zatím stále v předprodeji.

VIDEO: Dominika Gottová promluvila v nové knize: Chtěla jsem, aby národ znal pravdu.

Video
délka: 05:14.80

Dominika Gottová promluvila v nové knize: Chtěla jsem, aby národ znal pravdu. David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
60 fotografií