Úterý 29. září 2020
Svátek slaví Michal, zítra Jeroným
Zataženo, déšť 11°C

Tichá Ina i sexy agentka Rázlová! Vzpomínáte na krásky ze socialistických seriálů?

/
 • Krásky ze socialistických seriálů
  2. srpna 2020 ● 18:28

  Seriály z éry hlubokého socialismu nejsou každému po chuti, jeden prvek ale vždy dokázal nalákat značný počet diváků - krásné ženy. Připomeňme si ty největší kočky z tehdejších počinů - ať již Žena za pultem, 30 případů majora Zemana nebo Plechová kavalerie!

 • 1.

  Gabriela Vránová

  Gabriela Vránová skvěle zpodobnila nesnesitelnou kantorku.

  Gabriela Vránová (†78)

  Vránová si v kultovním seriálu My všichni školou povinní zahrála neurotickou učitelku Hajskou. Možná měla narušenou psychiku, ale dobře se na ni dívalo.

 • 2.

  Eva Vejmělková

  Eva Vejmělková v seriálu Chlapci a chlapi

  Eva Vejmělková (51)

  Jedna z nejkrásnějších českých hereček 80. a 90. let si získala srdce mnoha kluků a mužů rolí okouzlující Hanky Vosecké v seriálu Chlapci a chlapi.

 • 3.

  Regina Rázlová

  Regina Rázlová v 30 případech majora Zemana
  Regina Rázlová v 30 případech majora Zemana
  Autor: Youtube

  Regina Rázlová (72)

  O propagandistickém seriálu 30 případů majora Zemana si můžeme myslet cokoliv, nesporným faktem ovšem je, že Regina Rázlová coby podmanivá agentka Hana Bízová zaujala i zaryté odpůrce režimu.

 • 4.

  Lenka Kořínková

  Lenka Kořínková v Plechové kavalerii

  Lenka Kořínková (64)

  Lenka Kořínková alias půvabná Zuzana Šímová byla jedním z opravdu mála důvodů, proč se na seriál Plechová kavalerie, soustředící se kolem partičky kombajnérů, dalo koukat.

 • 5.

  Jana Paulová

  Jana Paulová v seriálu Okres na severu

  Jana Paulová (65)

  Seriál Okres na severu z prostředí Okresního výboru KSČ je považován za jeden z nejděsivějších důkazů propagandy komunistického režimu u nás. Naštěstí se v něm objevila krásná nástupkyně tajemníka zemědělství Meduny, Karolína Suková (Jana Paulová), která diváky na pár vteřin vytrhla z reality.

 • 6.

  Jiřina Švorcová

  Petr Haničinec a Jiřina Švorcová v seriálu Žena za pultem

  Jiřina Švorcová (†83)

  Kontroverzní Žena za pultem budí vášně i dlouho po pádu komunismu. Normalizační seriál se stal klasikou, na kterou by leckteří rádi zapomněli. Dá se ovšem zapomenout na polonahou Jiřinu Švorcovou v posteli po boku Petra Haničince (†77)? 

 • 7.

  Andrea Čunderlíková

  Andrea byla právem okrasou seriálu.

  Andrea Čunderlíková (68)

  Krásná, tichá, poslušná. Andrea Čunderlíková v roli sestřičky Iny ze seriálu Nemocnice na kraji města byla vysněnou ženou každého muže, který to s tou svou měl velmi náročné.

 • 8.

  Eva Jakoubková

  Jako Ivanka zazářila v seriálu Inženýrská odysea.

  Eva Jakoubková (53)

  V seriálu Inženýrská odysea dokázala krásná Ivanka v podání Evy Jakoubkové svými velkými kukadly uhranout nejen inženýry, ale i diváky u televizních obrazovek.

 • 9.

  Eva Hudečková

  V seriálu Sanitka hrála Eva Hudečková stejnojmennou doktorku. Na snímku je s Jaromírem Hanzlíkem, který hrál doktora Janderu.

  Eva Hudečková (70)

  Muži by na povel omdlévali, jen aby jim doktorka Eva ze seriálu Sanitka mohla dát dýchání z úst do úst. Hudečková oplývala krásou i hereckým umem, kterého se po konci seriálu bohužel vzdala.

  Jak herečky vypadají dnes? Podívejte se do galerie.

  Fotogalerie
  59 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 10

hali06:

(05. 08. 2020 19:13)

hali06: Tereza Ramba? To jako fakt?

(05. 08. 2020 19:12)

tenerife: Zapomněli na nádhernou herečku Květu Fialovou, ta když hrála v Limonádovým Joe Tornádo Loo,sestupovala po schodech, tak všem přítomným chlapům spadla brada a začali tleskat....to je opravdu vzpomínka z natáčení.

(03. 08. 2020 08:20)

fotrpjotr: To ještě byli herci,ne takové nuly,kteří dovedou řvát na Letné.

(03. 08. 2020 05:19)

fortun: Rázlová byla hvězda a hlavně uměla hrát, Jakoubková byla krasavice, ale propadla alkoholu, Švorcová byla typ, výrazná, jedinečná.Kořínková za tu hrály jen ko.zy. Paulová, výborná herečka al nedoceněná. Vejmělková za tu hrála krása. Byly to ikony dnes se jim vyrovná jen Tereza Ramba

(03. 08. 2020 02:09)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy