Z nejhoršího šoku způsobeného rozchodem už se Jitka Boho rozená Válková oklepala. Teď je pomalu načase pohnout se dál. Dobrá zpráva především pro někdejší missku samotnou je, že mužské pokolení definitivně nezavrhla a je otevřená případnému novému vztahu. I když jde na to trochu oklikou. A ti, kteří se chtějí dozvědět, jací že muži to Českou Miss roku 2010 přitahují, se musejí pročíst Jitčiným zamyšlením na instagramu.

Jitka Boho ho začala vyznáním, který seriál ji jako pubertální dívku vždy spolehlivě připoutal k televizi. „Tak přiznejte se, kdo jste hltali Divokého anděla jako já?“ Zeptala se svých sledujících modelka, která zjevně našla zalíbení v hlavní postavě argentinské telenovely Divoký anděl nezkrotné Milagros v podání Natalie Oreiro (42). To navíc modelce evidentně vydrželo i do dospělosti.

Jako důkaz je na instagramovém profilu rozvádějící se matky holčičky Rosálie (4) k vidění fotka, na které má Jitka na hlavě čepici otočenou kšiltem dozadu přesně tak, jak to nosila Milagros. K tomu celému pak modelka dodala „Sice nejsem na blonďáky, ale ani Ivo nebyl k zahození,“ vyznala se Jitka Boho při vzpomínce na hlavní mužskou postavu seriálu, kterou ztvárnil Facundo Aarana (48). Už ale nedodala, jestli by případní zájemci o její náklonnost měli nosit spíš dlouhé vlasy v culíku, jak je míval Ivo na začátku seriálu. Nebo zda by modelka preferovala spíš krátký rozcuch, ke kterému se dostal v průběhu děje posléze.   

VIDEO: Jitka Boho si myslela, že manželství s Lukášem Boho bude na celý život..

Video
délka: 02:08.51

Misska Jitka Boho: Dcera nás terorizuje! Musíme jí odstěhovat Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
38 fotografií