Monika Bagárová je už v 8. měsíci těhotenství, a tak se nemůže dočkat, až vytoužená dcerka přijde na svět. Zatím se však průběh jejího požehnaného stavu pečlivě hlídá, aby se nic nezanedbalo, a tak tento týden byla na své dosud poslední kontrole ultrazvukem a s fanoušky se podělila o úsměvné detaily.

„Před odchodem na kontrolu povídám: Miminko naše, dnes se na tebe jde podívat i tatínek, ukaž se prosím alespoň maličko. Žádná odpověď, nic, čekala jsem alespoň pořádnou kopačku, to ona přece dobře umí. Tak tu jsem dostala těsně předtím, než jsme ji po 2 měsících zase viděli. Chtěla nás překvapit. Asi to povídání fakt funguje. To je tak krásnej pocit, vždycky se usmívám od ucha k uchu,“ rozplývá se na instagramu nastávající maminka.

Na rozdíl od jiných těhotných žen ale dokáže přiznat, že ne všechny chvíle jsou v tomhle stavu úplně růžové a do ideálu mají vcelku daleko. „Jinak jsem přibrala 13 kg, boty mi oblíká Mach a občas mi podá i pomocnou ruku, když vstávám z postele. Je to super. Jen bych chtěla, aby ten úklid netrval celej den, když si mezitím musím 25x odpočinout, protože jsem šíleně udýchaná,“ postěžovala si zlehka na komplikace spojené s pokročilým stadiem těhotenství.

Těžko se ale věří, že za oněch 8 měsíců Monika Bagárová přibrala na její jindy křehkou postavu neskutečných 13 kg! I fanouškům se to moc nezdá, když svoji oblíbenou zpěvačku vidí na fotkách... „13 kg??? A kde jsi je jak schovala? Vypadáš teda krásně!“ zní trefný komentář pod Moničinou fotkou, na které, nebýt vykukujícího bříška, by nešlo poznat, že je v současné době něco „jinak“.

VIDEO: Těhotná Bagárová: Promluvila o komplikacích v těhotenství!

Video
délka: 02:58.52
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Těhotná Bagárová: Promluvila o komplikacích v těhotenství! Pavlína Horáková

Fotogalerie
60 fotografií