Stejně jako před rokem měla Mariana Prachařová i letos naplánovanou oslavu v přírodě s přáteli a maminkou. Karanténa její plány zhatila. Nakonec se ale 26. narozeniny vydařily! 

„Moje premiéra aneb karanténa mě donutila a já si upekla dort sama! Nebudu tu psát žádný slohy, ani se tu dlouze dojímat nad tím, že mi je zas o rok víc a jak to utíká. Narozeniny v karanténě mě ze začátku mrzely, ale nakonec jsem si je užila víc, než kdybych byla někde v baru! Jenom prostě a jednoduše děkuju!“ okomentovala svůj den blogerka, která tak slavila s mamkou Danou Batulkovou a babičkou na zahradě jejich domu. 

Podobně na tom byla herečka Aňa Geislerová, která si oslavu užila s rodinou. „Narozeniny v karanténě byly krásný! A to i přesto, že se nikam nešlo a nikdo nepřišel. Přišlo mi tolik přání a gratulací! Až mě to dojalo a všem vám moc děkuju! Všechno archivuju! A děkuju Zdendovi za milovaný dort ze Savoye a sakurový déšť, Stelle za obraz a dopis, co mě rozbulel a nejlepší dort, který sama upekla a jako parťačka na něj dala jen ty čtyři svíčky. Brunovi, že opustil pokoj na rekordní čas, Maxovi, že si na můj dort připsal svoje jméno, protože tak to prý musí být. Ester, že za branku přivezla ty nejkrásnější šaty a doma vyrobenou sakuru, co mi zůstane celý život, Martě za nádhernou kytici,“ pochlubila se dojatě herečka.  

VIDEO: Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou!

Video
délka: 25:21.32

Prachařová ve strachu o mámu Batulkovou: Konečně ji mám pod kontrolou! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
49 fotografií