Moderátorce Haně Mašlíkové v domácí koronavirové karanténě nuda nehrozí. Baví se totiž dosti svéráznými způsoby. Náhle volný čas tráví například sportováním, na Velikonoce dokonce vyrazila s manželem Andrém Reindersem (39), známým MMA bojovníkem, na kola, anebo se baví jakožto influencerka placenou spoluprácí. Pohyb jí však zcela zjevně chybí, a proto se zapojila do další výzvy, mnohem "ostřejší" než té, v níž musela prolézt po partnerovi od hlavy k patě, zepředu a zezadu, aniž by se dotkla země.

„Pozor, tentokrát je to opravdu pouze pro zdatné a trénované jedince!“ upozornila své fanoušky na sociální síti Hanka ve sportovním oblečení, s láhví vína a skleničkami. Za zvuků písničky Víno od skupiny Chinaski, která byla ústřední melodií seriálu Vinaři, se pustila do velice originálního procvičování břišního svalstva. „Série a opakování jedete až do dna láhve!“ upozornila všechny, kteří by snad jejího příkladu chtěli následovat.

„Je důležité u toho dodržet pravidla. Následující den byste neměli mít žádné povinnosti, kde byste nezvládli pracovat s opicí! Měl by být u vás někdo, kdo vám pomůže po výzvě vstát a donese vás do postele. Měli byste mít připravenou čistou toaletu, kterou případně použijete. A nezbytností jsou také zdravá játra, která výzvu zvládnou!“ vypočítávala silikonem vyztužená kráska s humorem.

„A teď mé přiznání, po 4 skleničkách mi přišel sexy Mickey Mouse, což byla známka přetrénovanosti, takže se řiďte při výzvě svými limity,“ dodala Mašlíková. Jak se na takovýto druh cvičení tvářil její manžel, otec jejího synka Andrease (2,5), to si ovšem už nechala pro sebe, je však pravdou, že to jistě mělo své výhody: I když je alkohol kalorickou bombou, ona všechny kalorie zase okamžitě spálila…

VIDEO: Hana Mašlíková a André Reinders při zvláštní fitness výzvě: Hanka Andrému "prohrábla vercajk".
 

Video
délka: 01:00.00

Hana Mašlíková a André Reinders při zvláštní fitness výzvě Instagram Hany Reinders Mašlíkové

Fotogalerie
54 fotografií