I když modelka žije se svými třemi dětmi takřka v džungli na indonéském Bali, je jasné, že z něčeho žít musí. A tak se Helena Houdová už nějaký čas živí jako koučka, která ženám během devíti týdnů ukáže cestu za radostí, vášní, potěšením a propojením s jejich sexuální silou. Aspoň tak to stojí na jejích webových stránkách u stručného popisu online programu s názvem Posvátná žena.

Kdo by si pomyslel, že o ezoterický byznys nebude zájem, je na omylu. Bohužel však ne každá zájemkyně si program může dovolit finančně, a tak Helena Houdová přišla s jedinečnou nabídkou. „Tolik žen se na mě obrátilo s tím, že by rády do programu, ale finanční situace jim to neumožňuje. Rozumím. Byla jsem tam taky a není to tak dávno,“ napsala na instagram známá plavovláska s narážkou na období rozvodu s milionářem Omarem Amanatem, kterému přišla na nevěry související s jeho závislostí na sexu.

A protože má pro tíživou situaci Houdová pochopení, rozhodla se přijít s exkluzivní nabídkou a někomu ušetřit 5 555 korun (nyní po slevě 3 333,-) českých, které jinak inkasuje za své služby. „Ráda bych dala scholarship - školné na program dvěma ženám, které opravdu stojí o to něco ve svém životě změnit a začít zářit. Ale hledám ty, které jsou opravdu v tíživé životní situaci - maminky samoživitelky bez práce, atd.“ nabízí na instagramu.

A ještě jedna věc - pokud tu mám dobré duše, které mají finance a chtěly by pomoci někomu bez finančních možností, můžou mi napsat a stát se sponzorem dalších žen, které momentálně nemůžou z finančních důvodů,“ vyzývá dále modelka k rozvoji svého byznysu a dobrým skutkům.

VIDEO: Helena Houdová po rozvodu: Skončila jsem na kapačkách a málem umřela!

Video
délka: 02:24.38

Helena Houdová po rozvodu: Skončila jsem na kapačkách a málem umřela! Blesk TV

Fotogalerie
31 fotografií