MMA zápasník Muradov se co nevidět dočká prvního potomka, zpěvačka mu totiž porodí dcerku. Bohužel Makhmuda alias Macha na tom jedna věc trápí. „Chtěl jsem, aby rodiče byli tady, když se brzy narodí malá,“ zalitoval pro Expres.cz, že jeho rodina, žijící v Uzbekistánu, se sem nyní kvůli vládním opatřením kvůli koronaviru a uzavřeným hranicím nedostane.

„Ale pánbůh měl jiné plány. Beru to tak, že se to mělo stát,“ snaží se v nesnadné situaci Muradov hledat nějaký smysl. Ten své příbuzné bohužel nyní nemůže ani navštívit. A krachly i jeho plány příbuzným představit svou partnerku a matku dítěte Moniku Bagárovou. „Naposledy jsem viděl rodiče doma na Silvestra. Každý den si voláme, dvakrát, třikrát...,“ přiznal ale, že odstřiženi nejsou úplně.

„Uzbekistán to vzal podobně seriózně jako Česko. Jsem rád, že to tam nedopadlo tak jako v Anglii či v Itálii,“ prozradil s tím, že v Uzbekistánu jsou nařízení ještě přísnější, jelikož je vyhlášená karanténa na měsíc. Nikdo nesmí vycházet a nesmí jezdit ani auta. „Zase ale internetové obchody zadarmo rozváží jídlo a potraviny, to si myslím, že je dobré,“ doplnil k tamní situaci. On je tak jistě rád, že je tady, kde si může dojít na zahrádku zalít záhonky či se s Monikou projít po okolí.

Situace kolem koronaviru mu ale zasáhla tvrdou rukou i do kariéry. V plánu měl zápas UFC s Američanem Karlem Robersonem. Jenže do New Jersey se nedostane, a tak ze všeho sešlo. „Zápas ještě oficiálně zrušený není, ale já se bohužel do Ameriky nedostanu. I kdyby pro mě poslali soukromé letadlo, nejde to. Amerika zavřela hranice, všichni zavřeli hranice. Je to těžké období,“ dodal pro Expres.cz Muradov.

VIDEO: Těhotná Bagárová: Promluvila o komplikacích v těhotenství!

Video
délka: 02:58.52
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Těhotná Bagárová: Promluvila o komplikacích v těhotenství! Pavlína Horáková

Fotogalerie
31 fotografií