Právě snímky z předávek roušek, které Havlová v posledních dnech šila, odhalily, že má zraněnou levou ruku. Na fotkách jsou totiž jasně patrné obvazy. Jenže proč je herečka má, nikdo neví. Pravděpodobně se ale jedná o důsledek jejího pádu na Českých lvech na začátku března.

Dagmar se tam tehdy neudělalo dobře, a tak zkolabovala a upadla, což později nazvala „malou smrtí“. Je možné, že právě rukou se mohla snažit svůj pád mírnit. Když jsme ji ale oslovili s dotazem, tajemství zranění neprozradila.

„Ztratila jsem vědomí. Poprvé v životě. Jako malá smrt. Vydýchaný vzduch,“ objasnila už dříve na instagramu, jak k incidentu v Rudolfinu vlastně došlo. „Děkuji lékařům za první pomoc a mým kamarádům. Padala jsem prý elegantně. Tož tak,“ dodala vdova po exprezidentovi Václavu Havlovi (†75).

Ta teď musí řešit i nepříjemnosti, jelikož některé podvodné e-shopy nabízely v minulých dnech roušky a oháněly se tím, že je údajně šila právě Dagmar Havlová. Než se podařilo úřadům stránky zablokovat, dvě stovky zájemců o ochranné prostředky přišly celkem o 750 tisíc korun.

VIDEO: Dagmar Havlová se vrátila k dabingu! Prozradila, jaký na to má fígl!

Video
délka: 01:46.20

Dagmar Havlová se vrátila k dabingu! Prozradila, jaký na to má fígl! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
65 fotografií