Vzhledem k tomu, že je Česká republika, a nejen ona, sužována pandemií viru COVID-19, jsou uzavřeny všechny restaurace, bary, kluby, diskotéky a jiná místa, která by člověk mohl využít k oslavě svého významného životního jubilea. Milan Peroutka si proto musel v den svých třicátých narozenin odpustit bujarou party – a uspořádal roztomilou, byť lehce bizarní událost ve stylu dětského večírku. Parťáky mu dělala alespoň plyšová zvířátka, například veliký medvěd, tygr z pohádek od Disneye, ovečka nebo plameňák.

„Dneska jsem po roce zas birthday boy, jenže teď svádíme rouškovej boj. A co je na oslavách poměrně mínus? Přec když ti ji zhatí koronavirus!“ humorně zrýmoval moderátor Snídaně s Novou svou situaci.

Svým vycpaným kámošům mimochodem také nasadil na čumáčky roušky – a jak jinak než s logem své kapely Perutě. Všem fanouškům, kterým by se mohl tento originální merchandising líbit, vzápětí přislíbil, že ji pošle také, a zdarma: Koneckonců jak sám zdůraznil, nevyrábí roušky proto, aby „bylo na nájem“.

Přesto je v tom však ukrytý rarach, zase tak zdarma, jak by se to mohlo na první pohled zdát, to nebude: Tyto unikátní ochranné pomůcky od něj získá jen ten, kdo si objedná nějaké jeho propagační předměty. „To zdá se nám rychlá a nejlepší cesta, jak doručit roušku do vašeho města,“ vysvětlil. „Každá z těch roušek je čistej hand-made, s barvami na textil, no žádnej šmejd,“ dušuje se tento podnikavý mladý muž, co se kvůli závažné chorobě musel vzdát koncertování po boku své blízké kamarádky Aničky Slováčkové (24).

VIDEO: Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou

Video
délka: 02:35.96

Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou Markéta Reinischová, Lukáš Červený