Podle všeho Nikola ale žádnými příznaky netrpí. „Jsem do pondělka v karanténě. Nebyla jsem nikde v zahraničí, ale shodou blbých náhod jsme s Kubou jeli tím taxíkem, tím Uberem,“ přiznala v instastories Shopaholic Nicol.

Ta tvoří moderátorskou dvojici ve Snídani s Novou spolu s Milanem Peroutkou (29). „Nemáme žádné příznaky, do konce karantény máme pár dní,“ odtajnila na sociální síti o stavu sebe a svého přítele.

Když si jednou objednala odvoz Uberem, netušila, že šofér je nakažený koronavirem. Ostatně ani on nic takového nečekal vzhledem k tomu, že nebyl nikde v zahraničí. V současnosti ale muž leží ve vážném stavu v nemocnici.

„Stalo se to, teď už ani nevím kdy. Jeli jsme s ním 2. 3. Já v té době měla ještě otravu jídlem, takže jsem byla oslabená. Tím víc jsme pak ale měli z toho bobky,“ doplnila Nikola, která je zatím stále v karanténě, ale věří, že to bude v pohodě.

„My jsme to ještě celé sledovali, příběh toho taxikáře, nejdřív ani nebylo jasné, že je to Uber. Pak mi Kuba volal, že mu volali z hygieny a jsme jedni z 90 lidí, co s ním jeli. Celé dny teď čteme články, koukáme na televizi. Rozhodně respektuju všechna rozhodnutí vlády. Je potřeba být opatrný a důsledný," nepodceňuje situaci Čechová, která se ze všeho vypovídala na instagramu. Do Snídaně s Novou by se prý měla vrátit za týden. 

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet 

Video
délka: 01:55.76

Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
33 fotografií