Herečka se už několik let věnuje spirituálním tématům a nadpřirozenu. Rady a útěchu hledá u šamanky Kairami, která jí vysvětlila, proč došlo k šíření koronaviru. 

„Už víte, že svět je paralyzovaný a mnoho lidí si dělá starosti. Proto my lidé, kteří věříme, že Matka Země může vše, a to je pravda, vyzýváme, ať duchovně spojíme naše srdce a lásku k Matce Zemi a modlíme se za lidi, protože tady víme, že se právě naplňuje starobylá věštba našich Mamů, předků, a proto je třeba se obávat Otce Stvořitele Kalwasha a Matky Země a né nemoci, která přichází, protože, jak my, co pracujeme ve spojení se zemí, víme, že svět nebo Matka Země se chce očistit z veliké nálože, kterou nese, zveřejnila na svém profilu na sociální síti Kaira. 

„A proto pokud nezačneme jednat my a neočistíme naše duše a matku zemi, je velmi pravděpodobné, že se očistí sama. A co se stane, pokud se očistí ona sama? Stane se to, že k nám přijdou neznámé nemoci a nečekané nehody nebo špatné pocity, a to je chvíle se podívat na tuto lekci a udělat rozhodnutí,“ dodala Hrachovcová s rouškou na ústech. Její status získal čtyřicet souhlasů v podobě srdíček a sepjatých rukou. 

To modelka Zuzana Jandová je přesvědčená, že od stresu z čehokoliv nás dostane dýchání. „Když je nejhůř, vždycky mi pomůže a první záchranou je začít se soustředit pouze a výhradně na svůj dech. Ztišit se a vnímat každý svůj nádech a výdech. Jen tiše si sednout či lehnout a vnímat svůj dech. Dýchat znamená žít. Dech = život. Dech je prvním znamením toho, že žijeme,“ tvrdí kráska, která před dvěma roky s psychickými problémy skončila v bohnické léčebně. 

VIDEO: Kateřina Kaira Hrachovcová je už rozvedená! Doma má dva chlapy

Video
délka: 03:38.52

Kateřina Kaira Hrachovcová je už rozvedená! Doma má dva chlapy Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
61 fotografií